Dospělý Hradec Králové

Blechovi cz anal brno

blechovi cz anal brno

Nevíte co by to mohlo být? Nemačkala jsem to, bojím se abych jí něco nezpůsobila. Mohl by to být zánět análních žlázek? Lze to vyřešit operativně, když jí budete mít v září pod narkózou na kastraci? Kulička se nezvětšuje, nebolí jí, když kaká, tak se jakoby odsune na bok, netahá zadek po zemi ani se po tom neohání, nic takového.

Holkám doktorkám jsem to říkala a oni mi řekli, že pes nic jako hemeroidy nebo polipy nemá a dál se tím nezabývali, proto chci jít přímo za Vámi. Díky moc za odpověď na uklidnění "nervů" než se vrátíte z dovolené. Linda Hrušková - Jen se chci zeptat,mám pro ni Broadline spt-on Velmi děkuji za odpověď Hrušková Slavomír Hladík - Samozrejme aplikovat jste v uvedeny den mohla,drH. V úvahu může přijít cizí těleso, bakteriálí zánět, nádor, plíseň aj.

Bez vyšetření Vám neporadím DrH. Ráda bych se zeptala v jakém cenovém rozmezí se pohybuje broušení zubů u močátek? Děkuji dr hladík - Soňa Mašijová - Už když jsem siji brala od majitelky, byla po dvou operacích a kastraci. Záněty dásní se vrací, vždy dostane atb injekcí. Nyní se jí vrátil i chronický zánět oček, nyní i tak, že na jednom má staženou mžurku a v obou má výtok. Také začala mít plstnatou srst a hustý ušní maz. Jsou tyto problémy způsobeny léky?

Jak mám vše řešit? Slavomír Hladík - Lenka Přibylová - Hana Binderová - Pokud ano, je potřeba donést vzorek stolice, aby se přítomnost parazitů ověřila? Máme 9-ti měsíčního Yorkšíra. Ze zubů mu zůstal jeden mléčný špičák. Kolik by u Vás stálo vyšetření? Děkuji za odpověď Winkler Slavomír Hladík - Je to od druhého kanára, nebo si jej mohl ukousnout sàm? Stojí na jedné nožičce.

Kdy asi se mu prstík zahojí a bude moci chodit? Děkuji moc za odpověđ. Blanka Kopáčová - Poslední měsíc a půl se nám fena začala počůrávat - stane se ,že se ráno probudí a e pomočený pelech.

Dostali jsme lék Propalin. Pár dní byl klid , ale opět se nám počůrala. Moč jsme nesli na kontrolu ,ale žádný zánět nemá. Pan doktor řekl , že je to ochabnutím hladkého svalstva po zákroku. Zatím jsme feně objednali inkotineční pleny a stále užívá lék Prpalin 3x denně po 0,7 ml,ale přijde mi , že moc nepomáhá. Mohl by jste nám něco prosím doporučit? Na internetu si chovatelé chválí Efedrin. Já bych ovšem začal vyšetřením zad, protože z našich zkušeností může inkontinence souviset i s problémy na páteři.

Můžeme Vám doporučit fyzioterapeuta, který se na ni podívá. A na internetu jsem cetla, ze tento lek neni vhodne pro pejsky s onemocnenim jater, jak to tedy je? A jak poznam, ze se pripadne neco deje a s pejskem neni neco v poradku? Je to na ošetřujícím lékaři. Hlavní příznak zánětu je většinou nechutenství, zvýšené pití, změna chování.

Lucie Navrátilová - V září poprvé problémy s ucpáním močové roury, následně zjištěny kalcium oxaláty cévka 4dny , nasazena dieta, v listopadu musel na operaci kvůli recidivě odstranění písku a kamenů z měchýře , od té doby se kameny nevrátily několikrát děláno vyšetření, krve,moči a vše je v pořádku.

V březnu letošního roku se začal v noci ve spánku počůrávat opět dělány kompletní testy moči, krve kocourek má hodnoty naprosto v pořádku. V dubnu jsme absolvovali vyšetření s podezřením na inkontinenci a ta byla také potvrzena nyní dvakrát denně bere Propalin dávkování 0,20ml 2x denně, váha kocoura kolem 5,4kg. Chtěla bych se zeptat zda při jeho diagnoze existují jiné léky při podávaní léku hodně sliní, musím mu dávat něco na "zajedení" ve formě tabletek s těmi problémy nemáme?

Náš vet je dobrý, hodně pomohl, když ostatní vzali peníze a kocourkovi nepomohli. Musela by jste za námi dojít,pokud by jste chtěla specialistu, můžu doporučit Dr. Jeden z nich chrochtá jakoby měl hlen v dýchacích cestách. Jak mu mohu pomoci. Juan Diego - Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání?

Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr.

Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: Prosím co bychom mohli udělat ještě jiného. Morčátko máme 4 roky, a je to mazlík. Nožku má poraněnou nejspíš od stébla sena. Velice děkuji za odpověď. Tento problém nejde takto řešit, musíte s ním dojít.

Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den Veronika Čarvašová drhladik - Natálie Vedrová - Můj osmák začal včera v noci vylučovat krev, bohužel vůbec netuším, jakým způsobem, ani jestli ji vyčůrala.

Jsou jí 4 a už se docela bojím, že má svůj věk. Děkuji za odpověď a krasný zbytek večera. Dana Střešinková - Dětem jsem na vánoce koupila dvě samičky zakrslých králíků, obě jsou od jedné chovatelky, s PP, nejsou však příbuzné, ale vyrůstaly spolu. Králíkům je nyní 7 měsíců.

Jedna z nich je nadřazenější, začala kousat, ohánět se po holkách a je problém i ji brát do náruče. Navíc se neustále ohání i po druhé králičí slečně. Obě dvě prodělaly falešnou březost stavěly si hnízda, vytrhávaly chlupy. Ani od jedné z nich nechceme mladé.

Králičice jsou v dobré kondici, zdravé, očkované MVDr. Chci se Vás zeptat, zda kastraci doporučujete, u Vás provádíte a kolik zákrok stojí, popřípadě důležité informace, které s tím souvisí. Zákrok se zřejmě provádí v celkové anestezii. Dana Střešinková drhladik - Určitě by se samičky měli uklidnit. Pokud budete cokoli potřebovat vědět, zavolejte nám. Musí mít čip a pas? Děkuji za odpověď Petra Krokodýl sl. Mě připadá docela nebezpečná, ale moje veterinářka mi ji doporučuje i pro malou čivavu 1,5kg.

Pokud bude dodrženo dávkování, jak uvádí výrobce, nevidím v tom problém. Dalo by se u vás vyřídit vyšetření a operace nádoru fenky na mléčné žláze na splátky? Předoperační vyšetření samozřejmě uděláme. Nyní má takové stavy jak mívala při falešce - je možné že to ještě souvisí s kastrací? Je smutná, bez nálady, stále pospává, ale normálně jí, kadí i čurá a teplotu nemá ani se nelíže.

Samička - 8 měsíců. Teď když je tak hezky tak pořád běhá po zahradě a leze všude. Předtím na sobě měla 4 klíštata. Chci se zeptat jestli jí mužu dát např.: Váži necelý 2 kila. Předem děkuji za vaší odpověd. Musíte zvolit příslušný spray např. Arpalit, nebo ho opo každé procházce na zahradě prohlédnout.

Klára Zádová - Děkuji za pochopení Dr Hladík. Půjdeme k veterináři, ale bojím se reakce. Nevíte co by to mohlo být. Neupadla nam a ani jsme ji nejak nezalehli. Vubec nevim co to muže byt. Děkuji za odpověd Slavomír Hladík - Petra Kunovská - Před nedávnem měl problémy s očima výtok z obou dvou , ale dostala jsem kapky a vše se zlepšilo.

Má teď výtok pouze občas a malinko, když jdeme ven a je průvan. Proto s ním venku, když fouká, moc nebývám. Před asi 3 dny jsem si všimla, že si přestal čistit okolí kolem pohlavních orgánů je to samec. Má slepené chlupy na ocásku a na vnitřní straně zadních nohou. Králíček má normální váhu a není možné, aby si tam nedosáhl. Jinak pije i jí dobře a je pravidelně očkovaný. Nevíte, čím to může být a zda je to nebezpečné?

Předem děkuji za odpověď, Kunovská. Může se jednat o nějaký druh ochrnutí nebo DKK? Vzdy je dobre vyckat, popripade navstivit veterinare. Monika Ivančáková - Máme problém z kakáním.

Niesu to bobky čo morčík normálne kaká,ale tie bobky su vo veľkej hromade a strašne u toho vydáva zvuky,a trápi sa kým to vykaká. Má neustále seno a čerstvú zeleninu. Žiadne granule ani doplňky stravy mu nedávam. Papá normálne,ale nikdy mi nepil vodu z pítka,stačila mu z príjmu zeleniny.

Ďakujem za odpoveď Monika Ivančáková. Takto se lze jenom domnívat, co asi by to mohlo být, je důležitá spolupráce a kominikace s majitelem a to lze jenom v ordinaci. Dneska jsem si všiml že ji rána natéká,je rudá. Aneta Mácová - Děkuji Aneta Mácová sl. Objednávat se nemusíte, stačí dojít v ordinační hodiny.

Na jak těžkého psa je tato tableta určena? Ipoltová drhladik - Pejsek byl bez problémů až teď od prosince má problémy. Začalo to občasnou bolesti a skákání po 3, občas chodí nahrbeny jako kocour, před měsícem zhoršení, mel problém s chůzi,nemohl si ani sednout knucel bolesti a trepal se. Byli jsme na veterine, kde udělali rtg a vše v pořádku stejné jako po operaci dostali jsme na 5 dnů léky carprieve, které částečně pomohli, po asi 3 týdnech pejsek s menšími problémy normálně fungoval. Ale od včerejška opět problém, pejsek opět chodí nahrbeny jako kocour.

Mohli by jsme se s pejsek u Vás zastavit protože už jsme opravdu zoufalí a přístup na hlavní veterine kde pejska operovali je poslední dobou katastrofa. Jen nevím jak je to s lékařskymi záznamy co jsou na veterine je možné si celou dokumentaci nějak nechat přeposlat k Vám?

Aby jste měl záznam z operace atd. Moc děkuji za odpověď Cibulakova drhladik - Co se týče dokumentace a rtg, můžete si je klidně vyžádat a oni Vám je vytisknou. Přijít můžete kdykoli v ordinačních hodinách, hezký den DrH. Žere a pije normálně, ale už více jak týden nic nevyloučil a nafouklý není Milena Hrůzová - Prosím jde u Vás koupit kloubní výživa pro kone?

Hrůzová drhladik - Stříháte je, nebo jen brousíte? Předem děkuji za odpověď drhladik - Není schopen se postavit na nohy, pouze sedo-leží s roztaženými předními packami. I přestože má na zadních packách otlaky, bolestivě na ně nereaguje. Jednu přední tlapku má v jednom místě trošku nateklou. Má lehce hmatatelnou páteř. Protože neudrží rovnováhu se zvednutou hlavou, není schopen se sám nažrat, ale při krmení žere obvyklé množství granulí a pije obvyklé množství vody.

Ke žrádlu se sám hlásí. Máme další dva králíky, samičky, ty žádné příznaky nemají. Králík neměl žádný úraz, ani odnikud nespadl. Prosím o co se může jednat? Děkuji moc drhladik - Dojít k veterináři, takto s tím , bez vyšetření, nic neuděláme. Bojíme se jestli nejde o nějakou nákazu. Kontrola u veterináře je v tomto případě nejlepší. Ester Maxová - Přitom má v kleci sépiovou kost a ptačí písek, takže s vápníkem by mít problém neměl.

Maxová drhladik - Pokud by Vás to trápilo, zavolejte na specializované pracoviště na vysoké škole a oni Vám jistě poradí. Lucie Holá - Občas jezdíme za rodičemi na víkend, vydrží doma králíček tři dny sám, bez společnosti, s plnou miskou a napaječkou? Je zvyklá běhat hodinu denně a klec má dostatečně velkou i s boudou a dostatkem místa. Jedná se o jeden víkend z měsíce.

Děkuji moc Lucie drhladik - Nechávat ho po tři dny samotného není určitě to nejlepší. Ondřej Trofim - Máme kočičku starou asi půl roku a zhruba v posledním týdnu pozorujeme, že skoro jakoby kulhala Nevíte o co b se mohlo jednat? Nejlepší by opravdu bylo navštivit svého vetrináře. Rostislav Lacman - Když mně můj osmák degu tahá za oblečení neznamená to třeba že má nedostatek vitamínu nebo tak něco?

Petr Kytlica - Je mu 14 let. Děkuji za jakoukoliv radu. DrH Slavomír Hladík - Martin Fiala - Mají se k světu. Krmíme je mlékem a ovesnými vločkami, je vhodné jim dávat něco jiného? Děkujeme moc za radu. Teď má cca 6 měsíců a má asi 2,5 - 3 kg. Je doma, ale pravidelně ho pouštíme i ven na zahradu.

Když leží nebo usne, tak ji z konečníku kape moč, někdy to je i větší louže. Už to trvá nepravidelně pár měsíců. Veterinář nám po rozboru moči řekl, že tam nic nemá a pro jistotu nasadil antibiotika, jenže ani ty nepomohly. Mamka bere letrox a jako naschval ji spadl na zem a nemuzeme ho nikde najit. Mame 8 mesicni temer 2kg jorksirku.. Moc dekuji za odpoved drhladik - Veronika Ungrová - Zajímalo by mě, kdy by bylo nejvhodnější ho nechat vykastrovat. Zatím jsem ho nepřistihla, že by doma něco značkoval, ale nechtěla bych to pokoušet.

Moc děkuji za odpověď drhladik - DrH drhladik - Lucie Ježková - Paní doktorka omylem naočkovala našemu psovi maltéz podruhé vakcínu trojkombinace místo vztekliny po 2,5 měsících. S tím že je na trojkombinaci naočkován tedy už i na příští rok. Je tomu opravdu tak? A nemůže se pejskovi nic stát? Barbora Klementová - Proto jsme ji koupili granule K9, ale nějak neche žrát.

Je možné, že je to tím, že je jí smutno nebo to není normální? To nežere jeden druh granulí nevadí, musíte vyzkoušet jiné, mohlo to být i změnou prostředí.

Dominika Poláková - Cca jednou za čtvrt roku se nám vetěšinou po ránu nemůže postavit na nohy, je ztuhlý, má nateklé hlavně přední nohy, chůze mu dělá velký problém. Náš veterinář si neví rady. Rtg páteře v pořádku, krev zvýšené leukocity, někdy i zvýšená teplota. Většinou to do druhého dne po injekci proti otoku a bolesti odezní. Netrpí ani zácpou, ani nezvrací.

Netušíte co by to mohlo způsobovat? Nejlepší by bylo zavolat nebo se stavit. Dostala jsem ji naočkovanou na herpesvirózu, kalicivirózu a panleukopénii 2x. Kdy je potřeba další návštěva veterináře? Kdy je vhodná kastrace? Kastrace u koček i kocourů se doporučuje od 8. Mléčné náhražky mateřského mléka jsou určitě lepší ty, co jsou určeny pro psy, sunar není zrovna nejvhodnější, ale pokud to zvládá není to zásadní chyba.

Odčervení se provádí Máme štěňátko fenku 6 měsíců a denně ji nečekaně z konečníku vyteče malá loužička žlutkavo hnědé tekutiny, která silně zapáchá jak rybí pach.

Fenka začne zapáchat po celé zadní straně i ocásek. Hned zpozorní a začne si zapáchající konečník, místa a flek v pelíšku vylízávat. O co se může prosím Vás jednat? Může to být něco vážného a je zapotřebí s tím jít k veterinářce? Předem mockrát děkuji za odpověď. S pozdravem Jaroslav drhladik - Jinak je toto uvolňování u psů běžné,ale posouzení je lepší od veterináře.

Má strašně nateklou přední tlapku, nemá nic vražené ani krev neteče, ale nestoupne na ni, ani si na ni nenechá sáhnout. K veterinářce jít nemůžeme, mohl byste mi prosím poradit? Další věcí je, jestli v okolí třeba nehárá fena, to by také mělo vliv a katrace by pomohla, jinak na hlučnost psa to určitě vliv mít nebude, můžete vyzkoušet přírodní látky na sklidnění a uvidíte.

Mám 5 letého kocoura, poslední dva dny blije tak × denně. Vetčinou jen štávy, nejdříve nahnědlé a teď bílé a nažloutlé se slinamy pěnou. Dva dny nejí, polehává, bez jakékoliv aktiviti. Stravu jsem neměnil, lidské jídlo minimálně. Mám jěště vydržet nebo navštívit veterináře? Je potřeba se u vás obědnat?

Určitě jste to už vyřešil. Příště, pokud Váš kocourek zvrací dva dny po sobě vyhledejte veterináře. Ještě jednou se omlouvám. Zdenka Čiháková - Nenašli jsme nic vraženého, jen to bylo oteklé.. Včera jsem zjistila, že má mezi polštářkama otevřenou ránu.

Čistila jsem to kysličníkem, ale dnes po příchodu domu to vůbec nebylo lepší.. Kocourek žije venku na zahradě a pořád někde lítá.. Jestli třeba máčet v borové vodě nebo řepíku?? Děkuji za odpověď, Čiháková drhladik - Děkuji Kučerová Slavomír Hladík - Kateřina Holpová - DrH Peťule - Je to bílé, tahám mu to z penisu.

Donesla jsem to veerináři a ten nechápal co to je. Opravdu se musí vyšetřit u veterináře a pokusit se zjistit, čím je to způsobeno. Nejlepší je s ní opravdu přijít k veterináři. Nyní léčíme kapkami,ale bez výsledku.

Chtěla bych se zeptat na přibližnou cenu operace ve Vaší ordinaci. Zavolejte prosím a my Vám rádi cenu přesně pro Vašeho pejska vypočítáme. Jsme u vas byli na kastraci s 11ti letym yorksirem. Vse je v poradku, jen se stal velmi linym pejskem, ktereho na vychazky musime "tahat".

Jsme neoblomni, ale prece jen je toho pohybu asi trosku mene, tak bych od vas chtela poradit, jake granule by byly v tomto pripade nejvhodnejsi, aby nepribiral na vaze. Uz nekolik let krmime granulemi Visan Imagine adult mini. Ma pouze suchou stravu. Tak jestli mame zustat nebo jsou nejake vhodnejsi pro jeho vek a stav. Určitě zvolte odlehčené, lehké a pro kastráty.

Taky jsou granule pro obezní psy, pokud by jste ho potřebovali zhubnout. Nejdrive byl bily, pak krvavy a krev mu pri koupani vytekla. Pouzila jsem na desinfekci jod. Vridek se zatahl krustou. Ale je stale otevreny a znovu se naplnil krvi.

Vycistila jsem obdobnym zpusobem. Co mam s tim prosim nadale delat? Dekuji za odpoved Marcela O. Potřebovali bychom to vidět, abychom navrhli léčbu. Zatím normálně dlabe i vylučuje stolici, ale to pozlátko z ní zatím nevyšlo. Myslíte, že mám ještě pár dní počkat nebo ihned jít za veterinářem? V poslední době si začal často olizovat a okusovat přední a občas i zadní tlapky. Žádné strupy ani podobné nepříjemnosti se neobjevily, pes ale v olizování pořád pokračuje.

Chci se zeptat, zda je to normální, nebo je vhodné navštívit kvůli tomu ordinaci? O co může jít? Budeme pořizovat štěně anglického buldoka a budeme chodit určitě k Vám, pokud to bude možné: Díky za odpověď drhladik - Pokud nám zavoláte, čím byl vakcinovaný v 6. Jana Sedláčková - Chybí snad nějaké vitamíny, nebo je nemocná? Děkuji za odpověď, JaS. Doporučil bych Vám specializované pracoviště, třeba na Vysoké škole, kde Vám určitě poradí. Helena Svobodová - Fenka má 4,5 měsíce a krmíme Taste of wild puppy nyní 3x denně.

Nejsme ale vždy mezi ranním a večerním krmením schopni v pravidelnou dobu dát prostřední krmnou dávku. Předpokládám že 3 x denně bude ještě potřeba, nevadí tedy, když nebudou odstupy krmení stejné? Krmíme ráno cca v 8 a večer kolem 21 hod. V jakém rozmezí můžeme dát odpolední? Je mi jasné, že není možné říct přesnou částku, ale alespoň nástin, by jste snad mohli.

Renata Nováková - Může to mít spoustu příčin,které mohou problémy způsobovat. Monika Barathová - Můžete mi,prosím,sdělit kdy budete ordinovat Vy na Oblé v odpoledních hodinách? Budu moc ráda,když mě objednáte a budete ochoten nám pomoct. Máme 14 dní přeléčenou kokcidiózu. Můžu už podávat normálně zeleninu a zelené věci a nebo bych měla ještě donést bobky na rozbor? Kotě bylo v pořádku dávali jsme mu mléko a granule a někdy i kapsicku a za měsíc jsme ho našli ráno na zahradě mrtvého nic tam nebylo ani krev nebo tak něco a rada bych věděla co ji mohlo být předem moc děkuji sl.

Mohl se otrávit, něco ho mohlo srazit Balin Tomas - V poslednich 5 dnech pořad ležela a nechtěla chodit, nic jí nebolelo, občas si hrála se segrou.

Žrala a pila normalně. Včera trochu pršelo a když přišla domu tak z ní kapala do červena zbarvená tekutina,ne z určitýho místa ale jakoby z celého těla, nevím jestli to byla krev. Dnes rano lehla a už vůbec nechodila ani nežrala, občas zamňoukala a odpoledne umřela. Rád bych věděl jestli budete vědět co jí bylo.

Moc Vám děkuji za odpověď. Takto se můžeme jen domnívat, zda to byla otrava, nemoc nebo něco jiného. Dnes špatně skočila na boudu vždy na ní leží a od té doby při chůzi kňourá. Narazila si spodní část břicha. Když leží, tak jí to zřejmě nebolí, ale jak si stoupne a než se rozejde, tak kňučí. Máme se radši přijít ukázat? V březnu byl na očkování a tam jsme si ničeho nevšimli. Jana Tručková - Eva Volfová - Asi kus travy nebo nejake seminko. Mohu mu nejak pomoct a vyndat to nebo se to dostane ven samo?

Dekuji za radu sl. Ale příště, pokud se Vám něco takového stane, stačí vypláchnout ophtalem nebo fyziologickým roztokem. Nejlepší zavolat na naši pohotovost a my Vám poradíme, co a jak. Jak můžeme kočku ochránit? Kamila Lichtagová - Přípravky, které má náš vet k dispozici všechny obsahují Fipronil a nejsou vůbec účinné.

Je možné, že po použití obojku se nám jedna kočička přiotrávila? Jaký přípravek by byl pro ní vhodný? MVDr Slavomír Hladík - Velmi důležité je ale odblešit i prostředí, blechy na kočkách psech apod žijí jen jako dospělci, ostatní stadia žijí v místech, kde zvíře spí. K přípdanému přiotrávení se nelze vyjádřit, nevíme jaký obojek byl použit, pokud byl pro kočky určen tak mohl být prblém s individuální snášenlivostí, pokud pro kočky určen nebyl, tak samozřejmě ano.

Lucie Kordačová - Můj pes Ozzy 6 let , se nám začal z ničeho nic počůrávat. Počůrá se u výtahu, když jdeme ven, nedávno nesl hračku v bytě a u toho se počůral.

Chodíme s ním co 5 hodin ven, takže určitě není možné, aby měl málo venčení. Dříve jsem s ním chodila před a po práci 9hodin a vždy vydržel. Udělala jsem mu biochemii, moč jsem vyočkovala jsem mikrobioložka , ale nic, vše negativní.

Inkontinence u psů může mít hodně příčin,které nemusí vycházet přímo z močového aparátu - může být problém se žlázami s vnitřní sekrecí, iontové dysbalace, pohybový aparát páteř.. Určitě by bylo lepší se ozvat alespoň telefonicky a domluvit se na případném dalším postupu. Už včera večer byla bez teplot a už i něco snědla. Možná to bylo i tím počasím. Stále má zvýšenou teplotu Jak jí můžeme pomoct. S přáním hezkého dne Dostálová. Prý to byla francouzská vakcína, po které se očkuje již jen 1 ve 3 měsících.

Stačí tato vakcinace, nebo je třeba dalšího přeočkování? Chovatelka tvrdí, že ne Pokud se s vakcinací začíná později až kolem 9,. U všech platí, že vakcinace by neměla být dokončena před 12tým týdnem věku. U Vás bychom potřebovali znát přesná data vakcinací,protože tak jak to popisujete by pro mě tato vakcinace nebyla dostačující.

Ideální je se stavit s očkovacím průkazem za veterinářem a domluvit se na dalším plánu. Je mu 8 týdnů. Od chovatele je přeléčený na kokcidiozu a je očkovaný proti králičímu moru a myxomatóze. Stačí udělat rozbor bobků na kokcidiózu v Přeočkování se provádí v půlročních intervalech. Nechci aby kocourek kočku nakryl. Moje otázka - v kolikátém měsíci kocourka a kočku vykastrovat a jaká je cena?

Co se kastrace kocoura týče, je ideální počkat až do minimálně 9. U kočky je kastrace možná od 6. Informace o ceně Vám touto cestou nepodáme, kdyžtak si prosím zavolejte do jedné z ordinací, nebo napište email. Vše bylo v pořádku až do včera. Od té doby je jakoby v křeči. Leží na boku, nemůžu se pořádně postavit. Vypadá to jako by měl skříplý nějaký nerv. Nevíme co máme dělat. Předem děkuju za Vaši radu Slaninová drhladik - DrH Opravdu to z Vašeho dotazu nedokážu určit. Nekdy je to jen cista voda, kdyz je po jidle tak i s nejakou tou granuli.

Stava se to skoro kazdy den. Kdyz beha a mezitim se napije, tak vzdy, ale i kdyz je v klidu doma a jde se napit, tak z ni neco vyleti. Moc se mi to nelibi, tak se chci zeptat, zda se da udelat nejake vysetreni zaludku. Chodime do ordinace v Cernovicich. Štěně přestalo,když zůstalo samo žrát,i když je s maminkou ta už nemá mléko. Je to druhý den co už nežere,domluvili jsme se s chovatelkou,že štěňátko zůstane ještě u nich než se opět zozbaští. Je to plemeno yorkšírský teriér a zrovna v tom týdnu byla i očkována.

Je to normální,že prcek jen teskní po sourozencích,i když je na své půdě,nebo je možná nemoc. Nevím jestli se mám poohlídnout po jiném prckovi. Fenečka je ze všech sourozenců nejdrobnější. Při poslední návštěvě,kdy jsme si pro štěňátko jeli,tak štěňátko bylo takové bez života,jen leželo a koukalo na nás.

Chtěla bych vědět,jestli to může být jen steskem,jestli máme do toho jít. Jinak je překrásná,ale aby nám pak neuhynula. Ještě jednou moc děkuji za odpověď.

Přece jenom by se mělo aspon trošku projevovat. To že momentálně nežere , může být jak steskem, tak i po vakcinaci nebo popřípadě nemocí, ale takto to neposoudíme.

Jak se tento stav nejlépe vyřeší? Lze udělat nějakou fixaci na tak malé noze? Doporučoval bychVám specializované pracoviště na Vysoké škole veteriární, kde s podobnými úrazy budou ít větší zkušenosti.

Vypadá to ze nezabíra nase fence Dasty na zánět tretiho vícka. Chteli bychom na zánet ocni kapky pro pejska. Alena drhladik - Návštěva a kontrola je opravdu nutná. Je potřeba podrobnější vyšetření a vše vyloučit. Pote jsem na internetu cetla, ze je to pro ne nebezpecne. Je nutne navstivit veterinare. Nebo je mozne ze prasek vstrebal bez rizika. Dekuji za odpoved drhladik - Měl by ho tudíž dobře snášet, ale používat jen ve vyjímečných případech.

Pokud ano, tak které dny a časy? Je nutné se k Vám objednávat? Zajímalo by mě, jestli může jít o nějakou infekci, nebo je to zvětšení přirozené.

Eva Ferdusová - A kdy prosím ordinuje paní doktorka Lutovská? Ferdusová drhladik - Jaké kapky by pomohli? Alena drhladík - Jinak Vámi popsaná mast není, Alcon je výrobce očních kapek a mastí. Takže je nutné vědět i další název. DrH Alena - Chteli bychom na ánet ocni kapky pro pejska. Kateřina Hněvsová - Naše fena jorksira má fialovou bulku u zadečku, nijak nejeví známky že by ji to tam vadilo. Nechce žrát kotěcí granulky od chovately, ujídá dospělému kocourovi Aplaws.

Může být průjem z nových granulí? Je řádně odčerveno, očkováno. Občas dostane trochu kapsičky téže značky nebo vařené kuřecí. Děkuji Grosserová drhladik - Mezi ně patří i druh krmiva, popřípadě přechod na jiné. Může mít však i parazity, na které běžné odčervení nezabírá. Doporučoval bych vyšetření trusu a jako první pomoc na průjem, podávání smecty na špičku nože 3xd, než dojdete k veterináři.

Ľudmila Hudková - Současně s tímto problémem trpí výtokem z oka cca 4 měsíce - výtok je hustý, žlutozelený, oko začervenalé, zamlžené, občas si oko tře. Na výtok bral během 3 měsíců asi tři druhy antibiotik kapky a také i celková antibiotika i v tomto případě šlo o tři druhy antibiotik. Vyšetření oka na slzy bylo v pořádku. Oko je i po léčbě stále stejné, postižené je pravé oko - občas naklání hlavu doleva.

Léčba antibiotiky mu vůbec nepomohla. Je možné, že výzok z oka souvisí se špatným davkováním leků na štítnou žlázu jak jsem se zmínila zatím davkování od začátku léčby nebylo upraveno? Je možné, že se jedná o tzv. Naše paní doktorka tuto spojitost oka se štítnou žlázou vylučuje. Budu Vám moc vděčná za odpověď. Problém s okem s tím nebude souviset. Chtělo by to došetřit a udělat další vyšetření, aby se přišlo na příčinu a tím pak léčba bude snažší. DrH abych Vám řekl víc, potřeboval bych Vašeho pejska opravdu vidět.

Veronika Matějková - Věřím, že zastihneme paní doktorku v novém slušivém doktorském oblečku. Chtělo by to, ať jste dokonalí Miroslava Valuchová - Nevite,co by to mohlo byt? Bylo by potreba udelat vysetrwni sonem a krevni testy, pak by se videlo. V akutnich pripadech je nutna i operace, pri potvrzeni onemocneni. Předem vám děkuji za odpověd. Malou fenečku udržím v klidu. Předem Vám děkuji za odpověď.

Ke kvalitnímu ošetření dutiny ústní je opravdu nutná sedace a vše pečlivě ošetřit. Pokud ho řádně odčervíte, určitě to dožene. Jitka Blažková - Ta menší je 7 měs. Zajímá mne i přibližná cena. Takže raději bych zvolil jinou variantu než Bravecto. Jaroslava Pešková - Byla jsem u vás Jinak se musí provést operační řešení. Dekuji drhladik - Pavla Kozlová - Kolik u Vás stojí kastrace kočičky? Velice děkuji Kozlová drhladik - Od té doby ma na břišku veliké boule jsou kulaté a uprostřed je vždy propadlina a tam cecík.

Je to normální nebo mamé vyhledat veterináře?? Děkuji s pozdravem Vernerová drhladík - Jirina Tunkova - Těch příčin může být celá řada, je nutné vše vyšetřit, zjistit okolnosti atd. Můžu nechat naočkovat fenu když má štěně a ještě od ní štěňátko pije? Předem děkuju drhladik - Max vzdalenost kdy začne zvracet jsou 4 km.

Jezdi na zemi, na sedadle vpředu. I když není nažrana tak zvraci štávy a kousky dřev atd. Měla by taky cestovat v kuferu nebo zadním sedadle. V kufru v kleci a na zadním sedadle s pásy pro psy, ne pod nohami vepředu. Slyšel jsem totiž,že ji může přivodit těžkou otravu,není prý určená k hubení klíšťat u koček. Ale už jsem slyšel o jejich aplikaci tomuto druhu zvířat , která proběhla bez problémů s dobrým účinkem. Je to na uvážení majitele a podání je na jeho rozhodnutí.

Znovu opakuji, tbl nejsou zatím pro kočky schválené. DrH Nikola - Foto tu nejde přidat. Popřípadě jaká je cena rentgenu?

Prosím o radu, co to znamená? Marek Traxmandl - Veronika Šťastná - Včera jsem si všimla ale může to mít déle , že záměrně nedošlapuje na zadní nohu.

Nemá ji nateklou, potravu přijímá a vůbec se jinak chová jako normálně. Jen na tu nohu nešlape a když sedí, tak ji nadvedává. Dívala jsem se na tu nožičku a žádné vnější poranění nevidím napadlo mě, zda tam nemá něco zaraženého. Jde mi o to, jak bych poznala kdyby ji měla zlomenou.

Když jsem ji hkadila v zadní části těla kde začíná noha , tak se nechala, tzn. Nechci ji k vám brát, pokud by to nebylo nutné- ona nějaké převozi a cizí lidi špatně snáší.

Mam jit rovnou k veterinari nebo staci doma nejak ledovad? Náš pes musel podstoupit operaci , která by měla být prováděna po první návštěvě s vámi. Pro vaše bezduché názorů, která spočívala v antibiotiku na zlomenou nohu , která se pravděpodobně nebude řádně promyšlený hojení terapie. Co muzete říct na to pane Doktore???

Vůbec si nejsem ničeho takového vědom, vždy postupujeme dle stanovených léčebných a diagnostických postupů. Pokud si nejsme jisti, vždy posíláme klienty na RTG a vyšetření na specializovaná pracoviště. A Váš případ neznám, z Vašeho dotazu to nejde ani vyčíst, takže se k tomu nemohu vyjádřit. Nedávno začal kulhat na pravou zadní nohu, přidala se i zvláštní "houpavá" chůze. Neváhali jsme, nechali udělat RTG páteře, kolen i kyčlí. Dle mého předpokladu má dysplazii kyčelních kloubů.

Ovšem v úplně nejhorším stupni. Máme možnost ho nechat operovat, operace by prý proběhla tak, že by se hlavice stehenních kostí seřízly na plocho, čímž by došlo k alespoň částečnému zapadnutí do jamky pánevní kosti.

Prosím poraďte nám jestli bychom neměli používat obojek a jestli existuje na českém trhu výrobek který je vhodnější pro rodinu s dětmi. Je obojek, který je bezpečný pro děti i těhotné, funguje na jiném principu a vydrží až 8 měsíců Foresto. Objevila jsem, že máme doma blechy, které se ukrývají za lištami plovoucí podhahy nebo lezou po zdi. Vysávam každý den a stříkam lišty podle potřeby tak 1x týdně, přesto je po skoro roce likvidace stále objevuji po zdech.

Poradte mi, jaký prostředek by je zcela vyhubil, nechci to řešit deratizérem. Na vašem místě bych kontaktovala DDD firmu, jedná se asi o delší dobu trvající problém. Máme pejska- 5 letou fenu jezevčík. A holčičku 8 měsíců. Já mám strach aby nechytla nějaký parazit a on tvrdí že to není možné. Bojím se že jí i olízne. Jak se mohou nakazit? Svého kluka borderkolie pravidelně odčervujeme, nyní velmi často olizuje a čistí konečník, co to může znamenat, je možný i druh nějaké alergie?

A dále, jak se dá poznat přítomnost srdečních parazitů u psa, jaké moho způsobovat potíže či průvodní znaky. Co se týká srdeční červivosti tak příznaky jsou nespecifické únava, apatie, občasný kašel, netolerance zátěže, zvětšené mizní uzliny. Důležitá je prevence, jsou preparáty s repelentním účinkem proti komárům advantix nebo přímo určené proti srdečním červům. Bydlíme v domku se zahrádkou, klíšťata a hlavně blechy mívá pejsek bohužel často. Jaký druh ochrany proti nim byste nám doporučila?

Už jsem se zde dočetla že je lepší omezit kontakt. Jenže to se dětem těžko vysvětluje. Nestačilo by aby dcera nesahala přímo na obojek? Upozornění o omezení kontaktu je preventivní opatření. Jak je ochránit či jakou chorobu by mohly na pískovišti dostat? Může takto malé štěně nosit antiparazitní obojek Bayer Foresto? Obojek je to kvalitní, ale musíte neustále dávat pozor, aby byl správně nasazen a utažen kolem krku. Nevznika nahodou rezistence parazitu timto preventivnim odcervenim?

Na trhu jsou preparáty s různými účinnými látkami, pokud máte obavu tohoto typu. Řada kolegů doporučuje tyto preparáty střídat. Jaký přípravek by jste mi doporučila proti klíšťatům?

Je dobré nechat kočku očkovat proti vzteklině? Je kastrovaná asi měsíc. Dceru teď vždy, když jdeme ven, stříkám repelentem, je nějaké lepší řešení, děkuji.

: Blechovi cz anal brno

Www pornuj ceske prostitutky Znovu opakuji, tbl nejsou zatím pro kočky schválené. A holčičku 8 měsíců. Petra Kunovská - Nevznika nahodou rezistence parazitu timto preventivnim odcervenim? Zkoušela jsem mu dát jiné granule Petkult a je to stejný.
Blechovi cz anal brno Rychly prachy free czech casting online
Blechovi cz anal brno 257
"Jak se jen. simpsnovske porno sexi zeni videa zdarma famili porno tajne domece porno porno v zime bizardni sex foto.. lesbi sexs tehotnou brno cz prsa velke. Denně nová videa. vyhledáný obsah na výraz: anal brno. Webcam anal Privat sex brno naprivát, Amatéři cz eroticke masaze olomouc. Transka brno swinger. leden Lizani kundicek lady dee video, Fotky holek sex most. CIKANKY V PORNU BLECHOVI CZ, Ona hleda jeho na sex asiatka brno, VELKY PENIS DLOUHA VIDEA CZ

A ted tam má kousek volné kůže. Tak jsem se chtěla zeptat, co stím, aby mu to zpět narostlo a aby se do toho nedostala nějaká infekce v tomto chladném počasí kdy je zem posolena solí. Děkuji za odpověd drhladík - Já bych doporučoval tbl. U našeho psa jsem zaznamenala blechy. Nejprve jsem použila frontline combo.

Vůbec nezabral, po týdnu jsem použila exspot. Bohužel mi psa manžel po dvou dnech umyl šampónem. Nevím tedy, zda pipeta bude učinkovat. A tak mě napadlo použít tabletu Bravecto. Za jak dlouho bych mohla psovi tabletu podat. Samozřejmě jsem ošetřila i prostředí zvířete. Děkuji za odpověď drhladik - Petra Kolísková - Pejsek 7 let, voříšek,8 kg mi nechce už druhý den nic moc jíst, dokonce ani pamlsky, piškoty Hodně mu škrundlá v bříšku, včera měl odpoledne trošku průjem, ale nic hrozného- dnes naopak měl stolici tvrdou.

Často se protahuje v zádech, což jindy tak často nedělá, dnes ráno i bolestivě kňučel. Ale potom venku už byl v pořádku, koordinace pohybu v normě, běhal, hrál si s míčkem. Kolísková drhladik - Sledujte ho a pokud by se objevil nějaký problém, raději se stavte.

Má již 13 roků je velice živý Můžete nám pomoct,Děkuji za odpověď drhladik - Bude mit uz skoro 2 měsíce. H Veronika - Pokud by bylo kupírování ocásku provedeno ze zdravotních důvodů, tak se provádí v celkové anestezii? Jinak by to vůbec nešlo provést.

Svaťa Jelínková - Podle Vaší tabulky to nedokážu rozšifrovat. Andrea Rišková - Chtěla bych se zeptat. Můj manžel před 3 měsíci vypad z druhého patra z okna.

Polámal si lebku kterou mu operací rozříznutím od uha k uchu hlavy srovnali na zpět. Po tydnu v nemocinici v Plzni na neurochyrurgice jip se jeho stav zlepšil chodil mluvil sám jedl jakoby ani snad nemocnej ani nebyl bylo to až neuvěřitelný ale pak se jeho stav rapidně zhoršil přestal sam dýat nedokaže hýbat nohama a ruce použije jen na slabý stisk.

Co nebo proč můj muž náhle takto skolaboval když už měl být aj propuštěn do domácího léčení. Jsem ochotná Vám zaslat aj lékařskou zprávu. Už nevěřím doktorům na klinice v Ostrově nad ohří na LDN každý nám říká něco jiného. Mám neuvěřitelný strach co bude dál. Předem Vám neskutečně děkuji za ochotu.

Rišková nezlobte se že to posilam takhle brzo a ještě dvakrát ale po přečtení jsem to musela opravit aby informace byli přesne. Po tydnu v nemocinici v Plzni na neurochyrurgice jip. Se mu jeho stav rapidně zhoršil přestal sam dýat nedokaže hýbat nohama a ruce použije jen na slabý stisk. Chtěla jsem se zeptat, jde pes očkovat proti vzteklině jinak než injekčně, nedá se třeba vakcína přidat do jídla? Kateřina Kovalska - Děkuju za odpověď drhladik - Petra Salačová - Mame 4 kotatka, je jim devet tydnu.

U dvou kluku jejich fousky vypadaji, jako kdyby byly ustrizene. Trosinku jim povyrostly, ale lamou se. V sedmi tydnech se jim ztratila maminka, muze to byt zpusebene chybenim nejakych zivin a vitaminu?

Děkuji za odpověď Slavomír Hladík - Zuzana Tomková - Na rentgenech mu byla opakovaně zjištěna laxita vazů na všech končetinách. Dlouhodobě užívá doplňky Alavis, ale nic nezabírá. Pejsek toho moc neujde, i když je aktivní. Ale jakmile začne běhat, zvedá střídavě zadní nožky, možná od bolesti.

Bylo mi řečeno, že se vazy zpevní, problémy však trvají už třičtvrtě roku a mám pocit, že je na tom stějně. Nerada bych, aby se jeho stav s přibývajícím věkem zhoršil. Nemůžete mi poradit, jak by bylo možné vazy zpevnit? Děkuji, Zuzana Tomková sl. Kateřina Božková - Děkuji Kateřina Božková sl.

Veronika Hošková - Dneska jsem ji našla sedět s hlavou svěšenou na hrudi. Ale jinak je mazlivá, má chuť si hrát a žere normálně. Byla jsem s ní u veterináře a ten mi řekl, že to má po nárazu do hlavy. Nemůže to být ještě něco jiného? Její stav se po návštěvě nelepší. Museli bychom kocicku vudet.

Renata Bazantova - Zijeme v UK a zdejsi veterinar nam nejprve dal antibiotika proti infekci, pote dostal dalsi antibiotika. Nozna vypada lepe ale presto dostal treti antibiotika a hrozi s amputaci jednoho clanku na poskozene tlapce. Chtela bych se zeptat jestli je amputace opravdu nutna a pokud tam pulka drapu zustala jestli nemuze dorust? Dekuju moc za odpoved! Amputace je nutná pouze v případě, že je drápová kost poškozená nebo je tam nějaký patologický nález.

To je na posouzení lékaře. Hana Bartoňková - Poslední dobou líná hodně, všude nám lítají chloupky i když denně kartáčujeme. Když ji hladíme, v ruce nám zůstává velké množství chloupků.

Je to normální, nebo se máme zastavit? Děkuji moc za radu. Lucie drhladik - Cestovali sme so psom do Chorvátska. Lekár nám dal pre neho liek Milprazon. V akom čase môžem podať druhu tabletu po príchode domov? Ďakujem drhladik - Andrea Jadrná - Prosím poraďte co to může být a jak mu pomoci. Ludmila Krejčová - Pane doktore,ráda bych se zeptala co může znamenat modrá blanka,která částečně pokrývá rohovku 2 měsíčního štěněte trpasličího pudla. Moc děkuji drhladik - Určitě jen podleVaší zprávy nemůžeme určit nic.

Asi tak před půl rokem si začal po každém venčení lízat penis, což nikdy předtím nedělal. Myslíme si, že má nějaký zdravotní problém. Po každém venčení musí tuto svoji"záležitost" vyřešit dřív, než cokoliv jiného. Zaleze si do ústraní a tam se lízání věnuje dlouhou dobu a dokud si to nevyřeší, nejde třeba ani žrát, přestože je čas na krmení a má hlad.

Penis má přitom celý venku a připadá nám hodně tmavě červený. Trvá docela dlouho, než se mu "schová" zpátky dovnitř,jako by to moc nešlo. Připadá nám, že ho penis z nějakého důvodu po močení pálí nebo bolí a je z toho nešťastný.

O co se pane doktore podle Vás jedná? Můžete nám prosím poradit? Nejlepší by bylo dojít k veterináři a vše podrobně vyšetřit. Na cenu očkování, očkovací schema a vhodné období na očkování. Moc děkuji za odpověď. První rok se vakcinuje Borr. Doporučoval bych podrobnější vyšetření sonem, popřípadě EKG a nasadit patřičné léky, které mohou tuto vadu kompenzovat a srdíčko šetřit. Uvedený preparát Vám určitě nestačí. Může to být třeba jen podrážděné z písku na koupání?

V červnu byla odčervená. Do které ordinace máme v pondělí zajet, abyste mohli provést vyšetření? Musím se objednat na stříhaní nehtu a bude uspána a kolik to stojí?

Po odčervení nám začala přehnaně močit. Jdeme ven, tam se vyčůrá klidně 4x a jen co přijdeme domu, tak během 10ti minut je doma louže někdy i víc Je možné, že by to bylo opravdu spojené s odčervením a nebo je možná nějaká jiná příčina? Byla bych ráda, kdybyste mi sdělil svůj názor. Jedná se o fenku, 16,5 roku starou. Cirka před dva a půl rokem jsme zjistili,že má nádor u střeva a v děloze tekutinu. Zhruba před půl rokem jí začal z vagíny vytékat hlen zabarvený do žluta, bez zápachu.

To se opakovalo asi třikrát. Vždy jí dali antibiotika a ustalo to. Zhruba před měsícem a půl začala hárat, ale krvácení nepřestávalo , po 14 dnech jí nasadili opět antibiotika na 10 dní. Krvácení přestalo, ale vycházela z ní žlutá tekutina bez zápachu. Za dva dny, po dobrání tablet, dostala teplotu,píchl ji dvě injekce a nasadil opět antibiotika XEDEN na 8 dní. Jenže pořád z ní vycházela žlutá tekutina. Osmý den začala opět krvácet , tudíž za dva dny jsem šla znovu k veterináři.

Píchl jí 2 injekce na otevření dělohy, jednu v pondělí, druhou v úterý a zase nasadil XEDEN na 8 dní s tím, že máme přijít za týden, že ji píchne injekci na uzavření dělohy.

Proto bych ráda znala Váš názor, protože můj selský rozum mi říká, že když se jí pořád něco tvoří v děloze a ta se uzavře, že to nedopadne dobře. Ještě poznámka, fenka nepřestala jíst, ale jí hodně málo, je unavená, na procházkách něco ujde, ale spíš ji pořád nesu.

Mockrát Vám děkuji za Váš názor. S přáním hezkého dne Věra Krčilová drhladik - Po pečlivém pročtení Vašich problémů jsm jednoznačně, pokud to zdravotní stav dovolí, pro chirurgické řešení, obzvlášť, jde-li o opakovaný proces. Samozřejmě dle celkového vyšetření a klinickém stavu zvířete.

Momentálně je v péči rodičů, kteří mu našli zantlivy abces na zadní tlapce. Bouli jsem viděla a je to velká boule naplněna hnisem a krvi. A chodí každý druhý den na čištění, které spočívá ve vymackavani hnisu.

Nicméně to nikam nevede, abces se zvětšuje a rozšiřuje už i z druhé strany tlapky. Chtěla bych znát Vas názor zda lékař postupuje správně a zda je to vůbec k něčemu dobre.

Zda se to dá vůbec vyléčit a králíčka zbytečně nenechavame trápit bolestmi. Padla zmínka o amputaci, ale pokud není zasazený kloub nebo kost mohlo by to jít vyoperovat bez amputace.

Prosím vás o radu, už nevíme jak dál. Děkuji, s přáním pěkného dne, Monika K. Ve čtvrtek dopoledne dojdu, jakmile se vrátíte z dovolené. Máme od Lucky z Tlapek francouzskou bulldočku. Od začátku sledujeme útvar v řitním otvoru. Je to kulička velikosti rybízu i tak to vypadá a je jakoby krvavá. Objevuje se vždy předtím než se jí chce kakat a nebo potom, půl dne na to zmizí. Nevíte co by to mohlo být? Nemačkala jsem to, bojím se abych jí něco nezpůsobila.

Mohl by to být zánět análních žlázek? Lze to vyřešit operativně, když jí budete mít v září pod narkózou na kastraci? Kulička se nezvětšuje, nebolí jí, když kaká, tak se jakoby odsune na bok, netahá zadek po zemi ani se po tom neohání, nic takového. Holkám doktorkám jsem to říkala a oni mi řekli, že pes nic jako hemeroidy nebo polipy nemá a dál se tím nezabývali, proto chci jít přímo za Vámi. Díky moc za odpověď na uklidnění "nervů" než se vrátíte z dovolené.

Linda Hrušková - Jen se chci zeptat,mám pro ni Broadline spt-on Velmi děkuji za odpověď Hrušková Slavomír Hladík - Samozrejme aplikovat jste v uvedeny den mohla,drH. V úvahu může přijít cizí těleso, bakteriálí zánět, nádor, plíseň aj. Bez vyšetření Vám neporadím DrH.

Ráda bych se zeptala v jakém cenovém rozmezí se pohybuje broušení zubů u močátek? Děkuji dr hladík - Soňa Mašijová - Už když jsem siji brala od majitelky, byla po dvou operacích a kastraci.

Záněty dásní se vrací, vždy dostane atb injekcí. Nyní se jí vrátil i chronický zánět oček, nyní i tak, že na jednom má staženou mžurku a v obou má výtok. Také začala mít plstnatou srst a hustý ušní maz.

Jsou tyto problémy způsobeny léky? Jak mám vše řešit? Slavomír Hladík - Lenka Přibylová - Hana Binderová - Pokud ano, je potřeba donést vzorek stolice, aby se přítomnost parazitů ověřila? Máme 9-ti měsíčního Yorkšíra. Ze zubů mu zůstal jeden mléčný špičák. Kolik by u Vás stálo vyšetření? Děkuji za odpověď Winkler Slavomír Hladík - Je to od druhého kanára, nebo si jej mohl ukousnout sàm?

Stojí na jedné nožičce. Kdy asi se mu prstík zahojí a bude moci chodit? Děkuji moc za odpověđ. Blanka Kopáčová - Poslední měsíc a půl se nám fena začala počůrávat - stane se ,že se ráno probudí a e pomočený pelech. Dostali jsme lék Propalin. Pár dní byl klid , ale opět se nám počůrala. Moč jsme nesli na kontrolu ,ale žádný zánět nemá. Pan doktor řekl , že je to ochabnutím hladkého svalstva po zákroku.

Zatím jsme feně objednali inkotineční pleny a stále užívá lék Prpalin 3x denně po 0,7 ml,ale přijde mi , že moc nepomáhá. Mohl by jste nám něco prosím doporučit? Na internetu si chovatelé chválí Efedrin. Já bych ovšem začal vyšetřením zad, protože z našich zkušeností může inkontinence souviset i s problémy na páteři.

Můžeme Vám doporučit fyzioterapeuta, který se na ni podívá. A na internetu jsem cetla, ze tento lek neni vhodne pro pejsky s onemocnenim jater, jak to tedy je? A jak poznam, ze se pripadne neco deje a s pejskem neni neco v poradku?

Je to na ošetřujícím lékaři. Hlavní příznak zánětu je většinou nechutenství, zvýšené pití, změna chování. Lucie Navrátilová - V září poprvé problémy s ucpáním močové roury, následně zjištěny kalcium oxaláty cévka 4dny , nasazena dieta, v listopadu musel na operaci kvůli recidivě odstranění písku a kamenů z měchýře , od té doby se kameny nevrátily několikrát děláno vyšetření, krve,moči a vše je v pořádku.

V březnu letošního roku se začal v noci ve spánku počůrávat opět dělány kompletní testy moči, krve kocourek má hodnoty naprosto v pořádku. V dubnu jsme absolvovali vyšetření s podezřením na inkontinenci a ta byla také potvrzena nyní dvakrát denně bere Propalin dávkování 0,20ml 2x denně, váha kocoura kolem 5,4kg. Chtěla bych se zeptat zda při jeho diagnoze existují jiné léky při podávaní léku hodně sliní, musím mu dávat něco na "zajedení" ve formě tabletek s těmi problémy nemáme?

Náš vet je dobrý, hodně pomohl, když ostatní vzali peníze a kocourkovi nepomohli. Musela by jste za námi dojít,pokud by jste chtěla specialistu, můžu doporučit Dr. Jeden z nich chrochtá jakoby měl hlen v dýchacích cestách. Jak mu mohu pomoci. Juan Diego - Potřebujete půjčku, aby urychleně splatit své dluhy nebo potřebujete úvěr pro posílení svého podnikání? Byl jste odmítnut bank a dalších finančních institucí?

Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Chci, aby tento prostředek používat Vás informovat, že jsme poskytují spolehlivé a příjemce pomoci a bude ochoten nabídnout úvěr. Tak kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: Prosím co bychom mohli udělat ještě jiného.

Morčátko máme 4 roky, a je to mazlík. Nožku má poraněnou nejspíš od stébla sena. Velice děkuji za odpověď. Tento problém nejde takto řešit, musíte s ním dojít.

Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den Veronika Čarvašová drhladik - Natálie Vedrová - Můj osmák začal včera v noci vylučovat krev, bohužel vůbec netuším, jakým způsobem, ani jestli ji vyčůrala.

Jsou jí 4 a už se docela bojím, že má svůj věk. Děkuji za odpověď a krasný zbytek večera. Dana Střešinková - Dětem jsem na vánoce koupila dvě samičky zakrslých králíků, obě jsou od jedné chovatelky, s PP, nejsou však příbuzné, ale vyrůstaly spolu. Králíkům je nyní 7 měsíců. Jedna z nich je nadřazenější, začala kousat, ohánět se po holkách a je problém i ji brát do náruče. Navíc se neustále ohání i po druhé králičí slečně. Obě dvě prodělaly falešnou březost stavěly si hnízda, vytrhávaly chlupy.

Ani od jedné z nich nechceme mladé. Králičice jsou v dobré kondici, zdravé, očkované MVDr. Chci se Vás zeptat, zda kastraci doporučujete, u Vás provádíte a kolik zákrok stojí, popřípadě důležité informace, které s tím souvisí. Zákrok se zřejmě provádí v celkové anestezii. Dana Střešinková drhladik - Určitě by se samičky měli uklidnit. Pokud budete cokoli potřebovat vědět, zavolejte nám. Musí mít čip a pas?

Děkuji za odpověď Petra Krokodýl sl. Mě připadá docela nebezpečná, ale moje veterinářka mi ji doporučuje i pro malou čivavu 1,5kg. Pokud bude dodrženo dávkování, jak uvádí výrobce, nevidím v tom problém. Dalo by se u vás vyřídit vyšetření a operace nádoru fenky na mléčné žláze na splátky? Předoperační vyšetření samozřejmě uděláme. Nyní má takové stavy jak mívala při falešce - je možné že to ještě souvisí s kastrací? Je smutná, bez nálady, stále pospává, ale normálně jí, kadí i čurá a teplotu nemá ani se nelíže.

Samička - 8 měsíců. Teď když je tak hezky tak pořád běhá po zahradě a leze všude. Předtím na sobě měla 4 klíštata. Chci se zeptat jestli jí mužu dát např.: Váži necelý 2 kila. Předem děkuji za vaší odpověd. Musíte zvolit příslušný spray např. Arpalit, nebo ho opo každé procházce na zahradě prohlédnout. Klára Zádová - Děkuji za pochopení Dr Hladík. Půjdeme k veterináři, ale bojím se reakce.

Nevíte co by to mohlo být. Neupadla nam a ani jsme ji nejak nezalehli. Vubec nevim co to muže byt. Děkuji za odpověd Slavomír Hladík - Petra Kunovská - Před nedávnem měl problémy s očima výtok z obou dvou , ale dostala jsem kapky a vše se zlepšilo. Má teď výtok pouze občas a malinko, když jdeme ven a je průvan. Proto s ním venku, když fouká, moc nebývám. Před asi 3 dny jsem si všimla, že si přestal čistit okolí kolem pohlavních orgánů je to samec.

Má slepené chlupy na ocásku a na vnitřní straně zadních nohou. Králíček má normální váhu a není možné, aby si tam nedosáhl. Jinak pije i jí dobře a je pravidelně očkovaný. Nevíte, čím to může být a zda je to nebezpečné? Předem děkuji za odpověď, Kunovská. Může se jednat o nějaký druh ochrnutí nebo DKK? Vzdy je dobre vyckat, popripade navstivit veterinare. Monika Ivančáková - Máme problém z kakáním. Niesu to bobky čo morčík normálne kaká,ale tie bobky su vo veľkej hromade a strašne u toho vydáva zvuky,a trápi sa kým to vykaká.

Má neustále seno a čerstvú zeleninu. Žiadne granule ani doplňky stravy mu nedávam. Papá normálne,ale nikdy mi nepil vodu z pítka,stačila mu z príjmu zeleniny.

Ďakujem za odpoveď Monika Ivančáková. Takto se lze jenom domnívat, co asi by to mohlo být, je důležitá spolupráce a kominikace s majitelem a to lze jenom v ordinaci. Dneska jsem si všiml že ji rána natéká,je rudá. Aneta Mácová - Děkuji Aneta Mácová sl.

Objednávat se nemusíte, stačí dojít v ordinační hodiny. Na jak těžkého psa je tato tableta určena? Ipoltová drhladik - Pejsek byl bez problémů až teď od prosince má problémy. Začalo to občasnou bolesti a skákání po 3, občas chodí nahrbeny jako kocour, před měsícem zhoršení, mel problém s chůzi,nemohl si ani sednout knucel bolesti a trepal se.

Byli jsme na veterine, kde udělali rtg a vše v pořádku stejné jako po operaci dostali jsme na 5 dnů léky carprieve, které částečně pomohli, po asi 3 týdnech pejsek s menšími problémy normálně fungoval.

Ale od včerejška opět problém, pejsek opět chodí nahrbeny jako kocour. Mohli by jsme se s pejsek u Vás zastavit protože už jsme opravdu zoufalí a přístup na hlavní veterine kde pejska operovali je poslední dobou katastrofa. Jen nevím jak je to s lékařskymi záznamy co jsou na veterine je možné si celou dokumentaci nějak nechat přeposlat k Vám? Aby jste měl záznam z operace atd. Moc děkuji za odpověď Cibulakova drhladik - Co se týče dokumentace a rtg, můžete si je klidně vyžádat a oni Vám je vytisknou.

Přijít můžete kdykoli v ordinačních hodinách, hezký den DrH. Žere a pije normálně, ale už více jak týden nic nevyloučil a nafouklý není Milena Hrůzová - Prosím jde u Vás koupit kloubní výživa pro kone? Hrůzová drhladik - Stříháte je, nebo jen brousíte?

Předem děkuji za odpověď drhladik - Není schopen se postavit na nohy, pouze sedo-leží s roztaženými předními packami. I přestože má na zadních packách otlaky, bolestivě na ně nereaguje. Jednu přední tlapku má v jednom místě trošku nateklou. Má lehce hmatatelnou páteř. Protože neudrží rovnováhu se zvednutou hlavou, není schopen se sám nažrat, ale při krmení žere obvyklé množství granulí a pije obvyklé množství vody.

Ke žrádlu se sám hlásí. Máme další dva králíky, samičky, ty žádné příznaky nemají. Králík neměl žádný úraz, ani odnikud nespadl. Prosím o co se může jednat? Děkuji moc drhladik - Dojít k veterináři, takto s tím , bez vyšetření, nic neuděláme. Bojíme se jestli nejde o nějakou nákazu.

Kontrola u veterináře je v tomto případě nejlepší. Ester Maxová - Přitom má v kleci sépiovou kost a ptačí písek, takže s vápníkem by mít problém neměl. Maxová drhladik - Pokud by Vás to trápilo, zavolejte na specializované pracoviště na vysoké škole a oni Vám jistě poradí.

Lucie Holá - Občas jezdíme za rodičemi na víkend, vydrží doma králíček tři dny sám, bez společnosti, s plnou miskou a napaječkou? Je zvyklá běhat hodinu denně a klec má dostatečně velkou i s boudou a dostatkem místa. Jedná se o jeden víkend z měsíce. Děkuji moc Lucie drhladik - Nechávat ho po tři dny samotného není určitě to nejlepší. Ondřej Trofim - Máme kočičku starou asi půl roku a zhruba v posledním týdnu pozorujeme, že skoro jakoby kulhala Nevíte o co b se mohlo jednat?

Nejlepší by opravdu bylo navštivit svého vetrináře. Rostislav Lacman - Když mně můj osmák degu tahá za oblečení neznamená to třeba že má nedostatek vitamínu nebo tak něco?

Petr Kytlica - Je mu 14 let. Děkuji za jakoukoliv radu. DrH Slavomír Hladík - Martin Fiala - Mají se k světu. Krmíme je mlékem a ovesnými vločkami, je vhodné jim dávat něco jiného? Děkujeme moc za radu. Teď má cca 6 měsíců a má asi 2,5 - 3 kg. Je doma, ale pravidelně ho pouštíme i ven na zahradu. Když leží nebo usne, tak ji z konečníku kape moč, někdy to je i větší louže. Už to trvá nepravidelně pár měsíců. Veterinář nám po rozboru moči řekl, že tam nic nemá a pro jistotu nasadil antibiotika, jenže ani ty nepomohly.

Mamka bere letrox a jako naschval ji spadl na zem a nemuzeme ho nikde najit. Mame 8 mesicni temer 2kg jorksirku.. Moc dekuji za odpoved drhladik - Veronika Ungrová - Zajímalo by mě, kdy by bylo nejvhodnější ho nechat vykastrovat. Zatím jsem ho nepřistihla, že by doma něco značkoval, ale nechtěla bych to pokoušet.

Moc děkuji za odpověď drhladik - DrH drhladik - Lucie Ježková - Paní doktorka omylem naočkovala našemu psovi maltéz podruhé vakcínu trojkombinace místo vztekliny po 2,5 měsících. S tím že je na trojkombinaci naočkován tedy už i na příští rok. Je tomu opravdu tak? A nemůže se pejskovi nic stát? Barbora Klementová - Proto jsme ji koupili granule K9, ale nějak neche žrát.

Je možné, že je to tím, že je jí smutno nebo to není normální? To nežere jeden druh granulí nevadí, musíte vyzkoušet jiné, mohlo to být i změnou prostředí.

Dominika Poláková - Cca jednou za čtvrt roku se nám vetěšinou po ránu nemůže postavit na nohy, je ztuhlý, má nateklé hlavně přední nohy, chůze mu dělá velký problém. Náš veterinář si neví rady. Rtg páteře v pořádku, krev zvýšené leukocity, někdy i zvýšená teplota. Většinou to do druhého dne po injekci proti otoku a bolesti odezní. Netrpí ani zácpou, ani nezvrací. Netušíte co by to mohlo způsobovat?

Nejlepší by bylo zavolat nebo se stavit. Dostala jsem ji naočkovanou na herpesvirózu, kalicivirózu a panleukopénii 2x. Kdy je potřeba další návštěva veterináře? Kdy je vhodná kastrace? Kastrace u koček i kocourů se doporučuje od 8.

Mléčné náhražky mateřského mléka jsou určitě lepší ty, co jsou určeny pro psy, sunar není zrovna nejvhodnější, ale pokud to zvládá není to zásadní chyba. Odčervení se provádí Máme štěňátko fenku 6 měsíců a denně ji nečekaně z konečníku vyteče malá loužička žlutkavo hnědé tekutiny, která silně zapáchá jak rybí pach.

Fenka začne zapáchat po celé zadní straně i ocásek. Hned zpozorní a začne si zapáchající konečník, místa a flek v pelíšku vylízávat. O co se může prosím Vás jednat? Může to být něco vážného a je zapotřebí s tím jít k veterinářce? Předem mockrát děkuji za odpověď. S pozdravem Jaroslav drhladik - Jinak je toto uvolňování u psů běžné,ale posouzení je lepší od veterináře. Má strašně nateklou přední tlapku, nemá nic vražené ani krev neteče, ale nestoupne na ni, ani si na ni nenechá sáhnout.

K veterinářce jít nemůžeme, mohl byste mi prosím poradit? Další věcí je, jestli v okolí třeba nehárá fena, to by také mělo vliv a katrace by pomohla, jinak na hlučnost psa to určitě vliv mít nebude, můžete vyzkoušet přírodní látky na sklidnění a uvidíte.

Mám 5 letého kocoura, poslední dva dny blije tak × denně. Vetčinou jen štávy, nejdříve nahnědlé a teď bílé a nažloutlé se slinamy pěnou. Dva dny nejí, polehává, bez jakékoliv aktiviti. Stravu jsem neměnil, lidské jídlo minimálně. Mám jěště vydržet nebo navštívit veterináře? Je potřeba se u vás obědnat? Určitě jste to už vyřešil. Příště, pokud Váš kocourek zvrací dva dny po sobě vyhledejte veterináře. Ještě jednou se omlouvám. Zdenka Čiháková - Nenašli jsme nic vraženého, jen to bylo oteklé..

Včera jsem zjistila, že má mezi polštářkama otevřenou ránu. Čistila jsem to kysličníkem, ale dnes po příchodu domu to vůbec nebylo lepší.. Kocourek žije venku na zahradě a pořád někde lítá.. Jestli třeba máčet v borové vodě nebo řepíku?? Děkuji za odpověď, Čiháková drhladik - Děkuji Kučerová Slavomír Hladík - Kateřina Holpová - DrH Peťule - Je to bílé, tahám mu to z penisu. Donesla jsem to veerináři a ten nechápal co to je.

Opravdu se musí vyšetřit u veterináře a pokusit se zjistit, čím je to způsobeno. Nejlepší je s ní opravdu přijít k veterináři.

Nyní léčíme kapkami,ale bez výsledku. Chtěla bych se zeptat na přibližnou cenu operace ve Vaší ordinaci. Zavolejte prosím a my Vám rádi cenu přesně pro Vašeho pejska vypočítáme. Jsme u vas byli na kastraci s 11ti letym yorksirem. Vse je v poradku, jen se stal velmi linym pejskem, ktereho na vychazky musime "tahat". Jsme neoblomni, ale prece jen je toho pohybu asi trosku mene, tak bych od vas chtela poradit, jake granule by byly v tomto pripade nejvhodnejsi, aby nepribiral na vaze.

Uz nekolik let krmime granulemi Visan Imagine adult mini. Ma pouze suchou stravu. Tak jestli mame zustat nebo jsou nejake vhodnejsi pro jeho vek a stav.

Určitě zvolte odlehčené, lehké a pro kastráty. Taky jsou granule pro obezní psy, pokud by jste ho potřebovali zhubnout. Nejdrive byl bily, pak krvavy a krev mu pri koupani vytekla. Pouzila jsem na desinfekci jod. Vridek se zatahl krustou. Ale je stale otevreny a znovu se naplnil krvi. Vycistila jsem obdobnym zpusobem. Co mam s tim prosim nadale delat? Dekuji za odpoved Marcela O.

Potřebovali bychom to vidět, abychom navrhli léčbu. Zatím normálně dlabe i vylučuje stolici, ale to pozlátko z ní zatím nevyšlo. Myslíte, že mám ještě pár dní počkat nebo ihned jít za veterinářem? V poslední době si začal často olizovat a okusovat přední a občas i zadní tlapky. Žádné strupy ani podobné nepříjemnosti se neobjevily, pes ale v olizování pořád pokračuje. Chci se zeptat, zda je to normální, nebo je vhodné navštívit kvůli tomu ordinaci?

O co může jít? Budeme pořizovat štěně anglického buldoka a budeme chodit určitě k Vám, pokud to bude možné: Díky za odpověď drhladik - Pokud nám zavoláte, čím byl vakcinovaný v 6. Jana Sedláčková - Chybí snad nějaké vitamíny, nebo je nemocná? Děkuji za odpověď, JaS. Doporučil bych Vám specializované pracoviště, třeba na Vysoké škole, kde Vám určitě poradí. Helena Svobodová - Fenka má 4,5 měsíce a krmíme Taste of wild puppy nyní 3x denně.

Nejsme ale vždy mezi ranním a večerním krmením schopni v pravidelnou dobu dát prostřední krmnou dávku. Předpokládám že 3 x denně bude ještě potřeba, nevadí tedy, když nebudou odstupy krmení stejné?

Krmíme ráno cca v 8 a večer kolem 21 hod. V jakém rozmezí můžeme dát odpolední? Je mi jasné, že není možné říct přesnou částku, ale alespoň nástin, by jste snad mohli. Renata Nováková - Může to mít spoustu příčin,které mohou problémy způsobovat. Monika Barathová - Můžete mi,prosím,sdělit kdy budete ordinovat Vy na Oblé v odpoledních hodinách?

Budu moc ráda,když mě objednáte a budete ochoten nám pomoct. Máme 14 dní přeléčenou kokcidiózu. Můžu už podávat normálně zeleninu a zelené věci a nebo bych měla ještě donést bobky na rozbor? Kotě bylo v pořádku dávali jsme mu mléko a granule a někdy i kapsicku a za měsíc jsme ho našli ráno na zahradě mrtvého nic tam nebylo ani krev nebo tak něco a rada bych věděla co ji mohlo být předem moc děkuji sl.

Mohl se otrávit, něco ho mohlo srazit Balin Tomas - V poslednich 5 dnech pořad ležela a nechtěla chodit, nic jí nebolelo, občas si hrála se segrou. Žrala a pila normalně. Včera trochu pršelo a když přišla domu tak z ní kapala do červena zbarvená tekutina,ne z určitýho místa ale jakoby z celého těla, nevím jestli to byla krev.

Dnes rano lehla a už vůbec nechodila ani nežrala, občas zamňoukala a odpoledne umřela. Rád bych věděl jestli budete vědět co jí bylo. Moc Vám děkuji za odpověď. Takto se můžeme jen domnívat, zda to byla otrava, nemoc nebo něco jiného. Dnes špatně skočila na boudu vždy na ní leží a od té doby při chůzi kňourá.

Narazila si spodní část břicha. Když leží, tak jí to zřejmě nebolí, ale jak si stoupne a než se rozejde, tak kňučí. Máme se radši přijít ukázat? V březnu byl na očkování a tam jsme si ničeho nevšimli.

Jana Tručková - Eva Volfová - Asi kus travy nebo nejake seminko. Mohu mu nejak pomoct a vyndat to nebo se to dostane ven samo? Dekuji za radu sl. Ale příště, pokud se Vám něco takového stane, stačí vypláchnout ophtalem nebo fyziologickým roztokem. Nejlepší zavolat na naši pohotovost a my Vám poradíme, co a jak. Jak můžeme kočku ochránit? Kamila Lichtagová - Přípravky, které má náš vet k dispozici všechny obsahují Fipronil a nejsou vůbec účinné.

Je možné, že po použití obojku se nám jedna kočička přiotrávila? Jaký přípravek by byl pro ní vhodný? MVDr Slavomír Hladík - Velmi důležité je ale odblešit i prostředí, blechy na kočkách psech apod žijí jen jako dospělci, ostatní stadia žijí v místech, kde zvíře spí. K přípdanému přiotrávení se nelze vyjádřit, nevíme jaký obojek byl použit, pokud byl pro kočky určen tak mohl být prblém s individuální snášenlivostí, pokud pro kočky určen nebyl, tak samozřejmě ano.

Lucie Kordačová - Můj pes Ozzy 6 let , se nám začal z ničeho nic počůrávat. Počůrá se u výtahu, když jdeme ven, nedávno nesl hračku v bytě a u toho se počůral. Chodíme s ním co 5 hodin ven, takže určitě není možné, aby měl málo venčení. Dříve jsem s ním chodila před a po práci 9hodin a vždy vydržel. Udělala jsem mu biochemii, moč jsem vyočkovala jsem mikrobioložka , ale nic, vše negativní. Inkontinence u psů může mít hodně příčin,které nemusí vycházet přímo z močového aparátu - může být problém se žlázami s vnitřní sekrecí, iontové dysbalace, pohybový aparát páteř..

Určitě by bylo lepší se ozvat alespoň telefonicky a domluvit se na případném dalším postupu. Už včera večer byla bez teplot a už i něco snědla. Možná to bylo i tím počasím. Stále má zvýšenou teplotu Jak jí můžeme pomoct. S přáním hezkého dne Dostálová. Prý to byla francouzská vakcína, po které se očkuje již jen 1 ve 3 měsících. Stačí tato vakcinace, nebo je třeba dalšího přeočkování? Chovatelka tvrdí, že ne Pokud se s vakcinací začíná později až kolem 9,.

U všech platí, že vakcinace by neměla být dokončena před 12tým týdnem věku. U Vás bychom potřebovali znát přesná data vakcinací,protože tak jak to popisujete by pro mě tato vakcinace nebyla dostačující.

Ideální je se stavit s očkovacím průkazem za veterinářem a domluvit se na dalším plánu. Je mu 8 týdnů. Od chovatele je přeléčený na kokcidiozu a je očkovaný proti králičímu moru a myxomatóze. Asi na na čtvrt roku se postížení zastavilo, ale už se fenka opět drbe.

Pravidelně jí koupene hypoalergením šamponem a vyzkouela jsem už i tak zvanou chytrou houbu, chtěla bych se zeptat jestli je vůbec nějaká možnost léčení, popřípadě i na léčení homeopatiky. Hodně zástupců plemene WHWT trpí různými alergiemi a kožními problémy, je to predisponované plemeno. Po poradě s veterinářem, který pejska zná bych zvážila i Vámi navrhované možnosti. Jaký způsob je podle Vás nejlepší a skutečně správný? Je dostupná řada speciálních pinzet, kterými lze klíště snadno odstranit.

Jemnými pohyby ze strany na stranu klíště vytáhnout směrem nahoru od zvířete. Bohužel, obávám se, že jsou v druhém pokoji, protože jsem poštípaná také. Co máme dělat, jak se jich zbavit. Postřikuji nyní Biolitem pro blechy apod. Problém u blech je ten, pokud naleznete jednu blechu je vysoce pravděpodobné že někde v okolí se skrývá dalších cca blech v různých stádiích vývoje. Je nutné vše vyprat, vyčistit a dezinfikovat i několikrát po sobě, protože v kobercích i dekách mhou být schovaná zmiňovaná vývojová stádia.

Bohužel je to dlouhodobá záležitost. Máme pejska labradora a na tuto sezónu jsme jí opatřili obojek Scalibor. Je opravdu účinný a dosud neměla žádné klíště. Máme také 3 chlapečka a čerstvě narozenou holčičku. Jedna paní pověděla manželovi, že bychom neměli používat obojek, protože je nebezpečný pro naše děti. Já jsem s manželem nenašla nic na internetu a ani žádné varování na obalu, kromě toho že by s námi pejsek neměl spát v posteli.

Prosím poraďte nám jestli bychom neměli používat obojek a jestli existuje na českém trhu výrobek který je vhodnější pro rodinu s dětmi. Je obojek, který je bezpečný pro děti i těhotné, funguje na jiném principu a vydrží až 8 měsíců Foresto. Objevila jsem, že máme doma blechy, které se ukrývají za lištami plovoucí podhahy nebo lezou po zdi.

Vysávam každý den a stříkam lišty podle potřeby tak 1x týdně, přesto je po skoro roce likvidace stále objevuji po zdech. Poradte mi, jaký prostředek by je zcela vyhubil, nechci to řešit deratizérem. Na vašem místě bych kontaktovala DDD firmu, jedná se asi o delší dobu trvající problém.

Máme pejska- 5 letou fenu jezevčík. A holčičku 8 měsíců. Já mám strach aby nechytla nějaký parazit a on tvrdí že to není možné. Bojím se že jí i olízne. Jak se mohou nakazit? Svého kluka borderkolie pravidelně odčervujeme, nyní velmi často olizuje a čistí konečník, co to může znamenat, je možný i druh nějaké alergie? A dále, jak se dá poznat přítomnost srdečních parazitů u psa, jaké moho způsobovat potíže či průvodní znaky.

EROTICKE VIDEA ZDARMA ZRALE

VELKY KOZY VYHOLENE KUNDY