Dívky Pardubice

Adam hledá evu robert rosenberg casting

Mně by ani tak nevadilo, že dál postupují zpěváci, kteří na sobě ještě musí HODNĚ pracovat, kdyby pak následovalo velké množství živých kol, před nimiž by soutěžící vždy museli projít intenzivní prací s korepetitorem, s hlasovým poradcem, s choreografem a dalšími. Viděli bychom u mnohých nějaký vývoj a u mnohých prd.

Ono možná něco proběhne, ale za těch pár večerů se nedá čekat zázrak. Když bylo kol více, i Šepse naučili zpívat a Něrgešovou moderovat. Asi tenhle ročník nemá cenu moc sledovat dál…. Žádná výraznější osobnost mně tam neoslovila. Porota taky jedna z nejslabších, Haberovy reakce jsou už tak profláknutě a očekávatelné předem, Ruppert bez jakéhokoliv hodnotícího přínosu mě zatím zklamal úplně, Katka je možná sympatická, ale občas i trochu trapná a Ben — škoda mluvit. Uvidíme v divadle, ale celkově zatím absolutní propadák….

Ta píseň od Adamce ti možná přijde jako cajdák, pro mě je to velmi povedená balada, jakou sem dlouho neslyšel. Od Emmy se mi nelíbí vůbec nic, tam jde celkově její hlas i styl úplně mimo mě. Ale každý má jiný vkus no.

A co ještě napsat víc k včerejšku než sem napsal včera? Opravdu meditující Patrik velmi zajímavá barva hlasu, se kterou se dá i vyhrát — viz.

Mám sice možná v oblibě o trošku víc rockově laděnější jedince ale není to podmínka, pokud ten člověk fakt umí, tak se může stát mým favoritem. Pokud jde o holky, Magda je bohužel vizuálně zcela nezajímavý typ a navíc bez rozsahu, takže skutečně bych ji v show daleko neposlal. Denisa je na tom vizuálně daleko líp, ale zase zpěvem mi přijde tuctová a ještě fakt hodně nevyzpívaná.

Pokud jde o hasičku Kristínu, byla to taková moc herečka ale v té letošní bídě by možná mohla dojít daleko, kdoví…. Kdybych se teda ještě měl pokusit o Top 3, kterou v tomto díle ani sám velký Dj Vlado sestavit nedokázal, asi by horko těžko vypadala takto:. Ještě je škoda že porota vyhodila toho Kulicha a já bych ho k exotům nedal.

Měl sice trochu chodúrovský hlas, ale mě pořád přišel ještě mnohem nadějnější než spousta těch co postoupili. Byl bych na něj ještě zvědavý zvlášť když tam není pomalu z čeho vybírat ale co už no. Dj Vlado absolutně souhlasím už sem napsal svůj pravidelný každonedělní postřech až na tu hasičku a filipínce prostě bída sám se osobně už těším a modlím se at už ty castingy skončí nuda nuda šed a zase nuda a o ničem jinak včerejší sledovanost diváků co se osobně divím protože včerejšek měl tak max do půl milionů diváků.

Neviem ci aj u Vas v Cechach snezi, ale u mna doma je poriadne zasnezena nedela. A nieco na zlepsenie nalady: No panečku, to je teda něco…Včera za mě nejlepší hned ten první soutěžící Marek Motalík, podle mě zajímavej, sympaťák, muzikální asi první kluk v letošním ročníku, který mě zaujal. Jinak ten filipínec zpívat umí, ale mám strach, jestli zvládne další kola… Ale jinak slabota…opravdu je to špatný z těma talentama, už pryč s castingama, ale zase je otázka koho tam vyberou, když tam skoro nikdo není?

Kolik má být letos finalistů? Nevím, nevím jestli se jim je z tohohle materiálu povede nějak složit…. Ten filipínec za mě dobrý, zpívá dobře a je na něm vidět že je i muzikant…docela mě zajímá jak v téhle soutěži dopadne a jak by ho teoreticky češi a slováci přijmuli. Přece jen Ben aspoň uměl česky…může shořet jako papír už v dalším kole a nebo i dojít hodně daleko. I tobě pěknou neděli. No je tu v ČR hnusná zima a navíc sem nemocný, tak bych se SS mohl teď věnovat víc, ale jaksi moc není čemu.

Nějakého takového Kevina bysme tu taky potřebovali ale budem se asi muset spokojit jen s nějakým jeho slabším odvarem — hlavně aby někdo takový vůbec byl. Podle mě i ten výběr do Semifinále logicky musí být slabý — třeba takový Motalík to má myslím jisté, i když byl včera veskrze průměrný, ale letos to prostě stačí. Nebo bych tam tipoval i toho Másla s rozštěpem z prvního dílu, pokud si někdo pamatuje.

Zkrátka tak nějak ta sestava asi bude vypadat, ale snad to aspoň pár typů ozvláštní. Snad je jasný i Kristián a za holky Karmen, doufám i v Doris i když u té si nejsem stoprocentně jistý zda ji tam porota pustí ale mohla by. Dál je to ve hvězdách jak zpívá Habera, pak už je jen jeden krůček do finálových kol a kdo dojde až tam, to si teď opravdu netroufnu tvrdit. Ale ať to pak bude už jakkoliv, rozhodně to prostě bude zajímavější než ty nekonečné castingy.

Tak nám to zase začalo: D Rekapisti se nezměnili a to je dobře , diskutující koukám taky ne bez komentáře , porota ano a to je podle mě také dobře. Na rozdíl od mnohých se mi letošní porota líbí, především Matěj s Benem. Katka je poněkud nevyzpytatelná, Palo stále stejný což je dobře protože drží stopu a krok ;-. Hodnotit soutěžící zatím moc nemá cenu. Tož ať nás provází síla ;-. Zrovna koukám na záznam a vidím sebe: Nemáš něco třeba na youtube?

Jako beznadějný se mi to nezdálo ale fakt kraťoučký. Jo, a proč si vybíráš takovou kládu? Takhle mladej hlas, to chce něco jednoduchýho, stačí aby vynikla barva, pokud tam nějaká je. Jo, už jsem něco našel. Letos si to totálně pohnojla výběrem, ale ono to chce fakt čas a makat. To je asi stejně důležitý, jako to zpívání.

Bez vlastního autorství, alespoň částečného se dá prosadit jen velmi velmi těžko. Souhlasím s Bezíkem, zbytečně náročný kus, ne úplně vhodný pro tvůj mladý hlas.

Někdy je síla i v jednoduchosti. Není potřeba hned tahat před porotu všelijaké Beyoncé a Mariah Carey a podobné pěvecké megatalenty. Občas člověk víc zaboduje prostou lidovkou nebo jednoduchou baladou. Že když zpíváš tiše a pak trochu přidáš na hlasitosti, tak ten skok je takový výrazný. Změní se hlas, změní se jeho barva. Není to jen prosté zesílení hlasitosti, je to změna, která mě jako posluchače zaskočí, protože pro ni v tu chvíli není důvod.

Ale tohle je čistě záležitost pěvecké techniky a s dobrým lektorem zpěvu by se to mohlo v krátkém čase vyřešit. Jinak jsi vcelku výrazný zapamatovatelný typ i když samozřejmě výrazné brýle v tom hrají velkou roli , protože ačkoli nemám moc paměť na jména a obličeje, tak z toho sestřihu čtyř nepostupujících mlaďochů jsem si pamatoval jen tebe.

A to taky není špatné, že nejsi šedá průměrná myš, která by mezi ostatními zanikala. Nevím, co všechno ti porota řekla, snad ti dali nějaké dobré rady. Podle mě potenciál máš, chyby se dají vychytat, pro nějakou příští soutěž si připrav písničku, která nebude nad tvé síly to není žádná ostuda, přiznat si, že na něco ještě nemám a raději budu zpívat to, na co mám. Je príma, když je člověk autor i interpret, ale každému toto nebylo naděleno.

Někdo má geniální hlas, ale prostě neumí skládat, někdo je zase naopak skvělý autor, ale kdyby své písně zpíval sám, stálo by to za prd. SuperStar je soutěž interpretů. Je fajn, když si zpěvák bude umět své hity složit, ale koukněme na pěveckou první ligu klidně celosvětově — co je tam skvělých interpretů, kteří v životě nesložili ani jeden takt.

Hm zrovna jsem nad tím vcera přemýšlela. A pokud člověk složí něco za čim si stoji.. Ai letos myslím zaujali vic lidi, co na něco hráli? A co je ta první liga? A na jak dlouho. Ale ja jsem možná ovlivněna, že jsem se ted po X letech vrátila k Pet Shop Boys..

Svět je trochu někde jinde, tam ta dělba práce ještě nějak funguje, i když … ale to by bylo na dlouho. Koukám se spíš na naši specifickou scénu a kdo se prosazuje? Většinou ti, co mají nějaký autorský potenciál, byť třeba jen částečný. Neříkám, že to bez toho vůbec nejde, ale s tím je šance výrazně větší. Mě třeba od Anety nejvíc bavily věci z první desky. Nejsou její, hudba je až na pár výjimek z databanky, otextoval to kde kdo.

A pouštěl jsem si to nemálo. Jako já se nevymezuju vůči dobrým autorům, kteří jsou i dobří interpreti. Jen podotýkám, že jsou to dvě velmi náročné disciplíny a že vůbec není špatné, když je člověk machr jen na jednu. Co je ta první liga? Jasně, je to všechno pop a důchodcovskej mainstream, ale zpívají let a nejsou autoři.

Uměli si a umějí si najít špičkové autory. A dnes máme lidi, kteří za každou cenu chtějí dělat své autorské výpovědi, velice brzo jako autoři vyhoří a pak se začnou vyhýbat i tomu interpretování, protože se tak zafixovali na vlastní dílo, že cizí věci zpívat nechtějí.

No ale proto já říkám, že v SuperStar je mi venkoncem jedno, jestli někdo dělá nebo nedělá vlastní muziku. To je jen jeho věc a bude to jeho devíza, až bude po soutěži a přestanou se zpívat povinné skladby. Od Anety tě bavily nejvíce věci z první desky? No … ač jsem Anetin velký fanda, tak její první deska je až na jednu výjímku totál sr…a a vím, že ona to vidí velmi podobně: Cesta dlouhá a trnitá.

Ale zpět k tématu. No jestli za první ligu považuješ Gotta, Bílou, Zagorovou, no tak to potěš koště. Sbor vejměnkářů, o kvalitě raději nemluvit. Prostě není kde brát, skladatelé nejsou a ti co jsou skládají pro sebe nebo pro kapelu, to samé s texty. Kdo se vlastně prosadil, má nějakou kvalitu a není vůbec autor?

Napadá mě snad jen Farná, ale to je specifický případ manažerské produkce, která se kupodivu docela povedla a Debbi, která těží z produkce vlastní kapely takže není to vlastně skupina pod její značkou? Prostě doba dělby práce je fuč, ne úplně ale bez vlastní invence je to čím dál problematičtější.

Chtěl bych se ti jménem celého diskusního fóra i všech diskutujících z celého srdce omluvit za to že sme ti nikdy nic nevěřili. Když se tu zeptám jak to tedy bude dál, všichni jen mlčí a nikdo na to nereaguje, i kdyby snad něco věděli, tak drží jazyk za zuby. Ty jediný si schopný sem dodávat přesné a zaručené informace přímo od produkce!

Já si tě za tohle strašně moc vážím i když to tak někdy nevypadá a moc ti za to děkuju protože tohle sme doteď nevěděli. Smekám před tebou a přijmi ode mě mír až do konce letošní SS. Máš můj obdiv — samozřejmě pokud je tohle všechno pravda. Mně je ale úplně jedno, jak to vidí Aneta, jak to vidíš ty, nebo jak to vidí Klezla.

Řídím se výhradně svým vlastním pocitem, vlastním vkusem, vlastním sluchem. Prostě mě její první deska bavila a slyšel jsem ji násobně víckrát než její další alba.

A nerozporuju, že jiným lidem to může přijít jako totál výkal. Ano, někdo, kdo si čtyřicet, padesát let udrží obrovské kvantum posluchačů, je první liga. Bez ohledu na to, zda je to moje krevní skupina nebo ne, a bez ohledu na to, že v tom obrovském množství skladeb nazpívali i nejednu srágoru. Té kvality je u nich dost. To, že mám radši rock a metal, neznamená, že se budu povyšovat nad středněproudý pop.

Dnešní boom autorských interpretů je dán pouze tím, že je pro lidi snazší vyrábět a vydávat muziku v podstatě přímo ze svého pokoje, takže vzniká dojem, že každý může být autorem i interpretem.

Výsledkem je záplava srágor, mezi nimiž občas vypluje nějaký ojedinělý diamant. Pořád tu ale jsou skladatelé i textaři, schází spíš nějaká platforma, která by je propojila s hudebníky, s interprety. Pořád bude existovat kvantum hudebně či textařsky nadaných lidí, kteří zpívají jako Bohdalová, Janžurová nebo já a jejichž talent by krásně mohli využít lidé s úžasným hlasem, ale s jazykovou či kompoziční neschopností.

V tom případě je potřeba to nějak řešit. Motivovat třeba studenty žurnalistiky, aby svůj jazykový talent věnovali i hudbě.

Studentů kompozice je taky relativně dost, jen z nich vyzobnout ty talenty. Už před lety jsem psal, že vedle SuperStar bychom potřebovali i soutěže na hledání textařských a skladatelských talentů. Problém je, že neexistuje formát takové soutěže, který by byl atraktivní. Kromě Eurovize a to je spíš politická záležitost, než že by tam šlo o kvalitu těch songů. Tak je to vlastně podobné, jako když si najde interpret kmenového autora. Tahle partnerství byla silná a přinášela úžasné songy, není důvod od toho utíkat, může něco podobného existovat dál ale pochopitelně s modernějšími výrazovými prostředky a v moderních stylech.

Jako ten člověk je pro mě absolutní dno a už na něho nereaguju, neexistuje pro mě. A nebo to byla ironie? A už vůbec by mě nenapadlo se mu omlouvat, nevím za co. A zvlášť, co tady předváděl minulou superstar a jeho histerie z Emmy a vulgarity na tvou osobu.

Tos mě teda překvapil a zklamal zároveň. Dobrá, dobrá, já vím, pohled nás dvou na soudobou hudbu jsou dva zcela odlišné vesmíry … ;- Ale přesto mi přijde docela fascinující, že sis nějak nepovšiml, žo onen autorský přístup je v soudobé hudbě ten nosný a klíčový, že prakticky vše co od šedesátých let za něco stojí vzniklo právě tímto způsobem, že autoři a intrepreti jsou jedni a ti samí.

Tedy interpreti v tom širším smyslu, ať už zpěv, hudební nástroje, elektronická produkce … Těch diamantů vzniklo a vzniká nepočítaně, a proti tomu je tu co? Jistě, třeba zpěvák nemusí složit ve skupině ani notu ale přesto je do značné míry autorem, protože on tvoří tu výpověď, ten výraz, je nedílnou součástí nějakého autorského celku. A ty bys chtěl poručit větru a dešti a vrátit se zpět na zcela odělené autory a interprety? A ještě k tomu motivovat? To byla jedna velká ironie, protože jestli sis všiml konce, tak sem napsal že má můj obdiv, ale podmínil sem to tím jestli je to celé pravda.

Protože sem si na procent jistý, že si to zase celé vycucal z prstu a co jiného si z něho už dělat než srandu po tom všem? Takže doufám, že sem tě zase tak moc nezklamal. Teď můžeme jen doufat že to zase netrefil jako s tím Marešem, aby ho to nevystřelilo zase na koně. Ale tady je těch jeho zaručených informací co napsal tolik že si myslím že všechno to nemohl pouze podle svého odhadu trefit ani omylem.

Aleš má opravdu pravdu. Je to i v programu. Opět to neoznačují jako divadlo, ale jako Super výběr. Tak vidim jsme rozpoutali diskusi o směřování celé nejen Superstar: No je to vlastně — i k názvu článku možná užitečnější než diskuse nad včerejšími soutěžícími.

A prý lidu v divadle? Ajaj tady je to fakt napínavý: D Ale pokud je to pravda, tak já sem jedině rád — od začátku sem to chtěl v neděli, jedině dobře. Kde se o tom píše? Semifinalistů 20 takže z toho usuzuju že to bude stejné jako minule a finalistů jen 8. Kurňa ať jich nechají aspoň 10 i kdyby v prvních kolech měly být double elimination!

D Ale velmi podobnou diskuzi jsem už se Scalexem vedl tuším při minulé SS a jak je vidět, oba jsme zůstali pevně zakopáni na svých pozicích: D Rochnit se v soutěžících zatím nemá moc cenu, na to přijde čas ;-. Připojuji se a souhlasím s Ally, debatu Bezíka se Scalexem jsem si s chutí přečetl.

Tomášku a ty si jako myslíš že ti to najednou zbaštím tvou omluvu si můžeš někam schovat ale jinak vše co říkám je pravda ale jak vidím nikdo mi tu nevěří ale mě to nevadí nakonec dříve či později se bude lámat chleba a i když to tak nevypadá ještě si mě ohledně této série SS budete pamatovat a to se ještě teprve budete divit že vše co jsem kdy řekl byla pravda.

Docela dost se obávám toho, jak to zase letos bude probíhat a že ta sestava a kvalita soutěžících půjde s užšími výběry zase hodně rychle do kytek ne že by takhle byla kvalita soutěžících valná ale ono může být ještě hůř.

Ono je to tak skoro vždycky. I když se nějaké zajímavé typy objeví, tak je vždy porotci nebo produkce poctivě vyeliminují a nebo neprojdou přes semifinále. Do té hlavní finálové sestavy se ti nejzajímavější skoro nikdy nedostanou. V minulosti tohle potkalo třeba Jerguše, v poslední SS produkce těžce odstřelila třeba Denise Kolka, který podle mě měl i na finálová kola a dotáhl by to byl hodně daleko nebo Zdena Mucinu.

Přes semifinále zase neprošly tak zajímavé typy jako Samuel Sleziak, Patricio nebo P. Farkašovský ten se mi předtím nelíbil ale za semifinálový výkon si účast ve finále zasloužil. Jiným tam zase chyběla pizzařka Karolína nebo třeba Melinda, která to v semifinále taky dost rozbalila.

Zkrátka těch lidí co odpadnou ještě před finálovými koly je vždy spousta a spousty z nich je obrovská škoda. Do finále pak často jde docela sterilní sestava bez šťávy, která mě často už ani moc nezajímá a nemám tam komu fandit. Nemělo by tomu tak být ale co s tím? Ne že by mi v minulé SS Štěpán a Pavol nakonec nepřirostli k srdci a nebavili mě ale takového Denise, Zdena či Samuela bych v minulé SS sledoval ve finále asi podstatně raději. Proto se mi letos tolik líbil třeba Dominik, který je sice dost nevyzpívaný ale je prostě jiný než ostatní, vymyká se.

Přál bych mu aspoň postup do Semifinále, ať o něm pak lidi rozhodnou sami jestli ho chtějí ve Finále nebo ne. Bohužel se obávám jestli zas budou postupovat od každého pohlaví jen 4 soutěžící, že to dopadne nějak podobně jako minule. Ti nejzajímavější nepostoupí a do finále se dostanou takoví klasičtí slušní hošíci jako Motalík nebo Máslo vůbec nic proti nim nemám a můžou hodně překvapit ale sou tam podle mě prostě i zajímavější soutěžící. Člověk pak ani nebude moc vědět komu fandit a favorita si bude vybírat už jen z nouze z lidí, kterým by jinak tak nefandil protože jeho větší favorité vypadnou už předtím.

Ale to už asi je můj úděl a úděl těchto soutěží, třeba to tak letos nebude i když moc tomu nevěřím ale nechám se překvapit. Tak ono zaleží, co si představuješ pod pojmem nejzajímavější? Protože pro každého z nás je zajimavý někdo jiný a každého baví někdo jiný, tak se pak nemůžeš divit, že do finále nepostoupí ti, kteří by podle tebe měli.

Porotci mají taky svůj vkus, názor a podle toho vybírají. Kdybys tam seděl ty, tak bys vybral jiné, já taky: Odkedy ta piesen vysla som na nej zavisla. Uz sa tesim na album. Ale spat k SS Nech uz ta semifinalova ka vyzera akokolvek. A do finalovych kol sa dostane ktokolvek. Pokial sa medzi finalistov prebojuju ci uz cez divakov alebo porotu Kristian a Karmen mne to staci. Viac sa obavam tych tematickych vecerov vo finalovych kolach. Talenty nikam nezmizely ale prostě už nejsou. Poslední úlovek byla Emma Drobná a teď můžeme na pár roků zavřít krám.

Ahoj, tebe tu rád vidím ;- Jojo, nová Bishop je povedená! Já zase ulítávám na novém Jackovi Whitovi, je víc experimentální než dřív ale to já můžu: D Já mám dojem, že Kristian a Karmen mi taky budou stačit, ono víc jak dva dobří tam stejně nikdy nejsou ;- Tak třeba jen tihle budou o to víc vynikat: D Ale ono se ještě něco urodí, možná se nějaký ten trumf schovává až pro divadlo. Máš pravdu že každý má jiný vkus no, mě bohužel favorité většinou odpadávají dost brzy.

Bude sranda to sledovat a zároveň to bude zajímavé, to souhlasím. Tak hlavně by mělo být rockové kolo, za to bysme se tady všichni měli modlit. Minule podle mě nebylo proto že by se v něm Emma a Dalibor vysekali a to se produkci prostě nehodilo. Taky doufám že ta témata jinak nebudou příliš bizarní, já bych dal třeba kolo Unplugged jako kdysi bylo ale o tom už si asi můžu nechat jen zdát. U Karmen fakt nevím ale sem si jistý že Kristián by si určitě s rockovým kolem poradil lépe než zatím poslední vítězka Emma.

Doufat můžeš jak chceš ale obávám se že tohle se ti nevyplní. Karmen by hravo zvladla H. Ono rockove kolo nemusi byt len hard rock. Ta by jej sadla. Osobne nie som proti rockovemu kolu, ale bola by som za piesne, ktore sa este nespievali predtym v SS. Este jedna vec k rockovemu kolu. No ked to zvladla Rai-Elle, tak Karmen by to zvladla aj o polnoci a so zaviazanymi ocami. Když je řeč o tom rockovém kole, které bych samozřejmě přivítal, byl bych velice rád, kdyby se v něm zpíval skutečně ROCK resp.

Přitom současný rock je o něčem úplně jiným…. Třeba Rai-Elle to zazpívala výborně, hlas skvělý, trochu tomu chyběl feeling, ale na 16 let super. Ale nebyl to rock! Stejně jako Bishop Briggs nehrají rock, spíš je to alternativa nebo electronic…. Ale kto z finalistov bude schopny zaspievat skutocny rock? A druha vec, co sa pocuva dneska? Inak ich posledny album mam a aj ho pocuvam aj ked nie zas kazdy den. Ale ja som clovek, ktory rad pocuva tento zaner a rozhodne nemam rokov. Ak dnesny tinedzer nieco pocuva z rockovej hudby, tak skor alternativny rock nez hard rock a este viac pocuva punk.

Dievcata povacsine davaju prednost popu a tanecnej hudbe. Plus nie vsetci chlapci tinedzeri pocuvaju alternativu, ci punk, ale aj hip hop a davaju prednost rapperom. No právě jsi uhodila hřebíček na hlavičku: Kdyby byla produkce SS schopna a ochotna zařadit rockové kolo, měla by ho pojmout aspoň trošku moderně, vytahovat let staré hitovky je k ničemu. Když se bojí, že by to bylo moc tvrdý, tak existuje i dnes spousta rockových nebo metalových balad s krásnými melodiemi i texy to se málo ví, že v této oblasti je spousta krásných textů.

Kdyby si produkce s tím chtěla dát tu práci, tak je najde i u takových kapel jako Stone Sour, Avenged Sevenfold, Alter Bridge, Halestorm, Pretty Reckless, Kensington…a také staří dinosauři vydávají novou skvělou muziku — třeba Europe, Iron Maiden aj. Posluchačská základna rockerů se stále zužuje právě na úkor electro popu nebo hiphopu….

A není to jen u nás. Zrovna včera jsem četl rozhovor v časopise Rolling Stone, kde Cristina Scabbia, zpěvačka gothic metalové skupiny Lacuna Coil se k tomu vyjadřovala. Byla překvapivě jako metalistka přizvána do poroty The Voice Of Italy. Mluvila tam o tom, že v Itálii se mnoho jejích přátel z hudební sféry se jí soukromě přiznalo, že se přímo bojí veřejně přiznat, že poslouchají nebo se jim líbí rock nebo metal, protože by jim to mohlo ohrozit kariéru…. Stačí se podívat na to, kdo dostává např.

Zdravím všechny známé z minulých Superstar. No teprve teď jsem se dostala k tomu, abych si pustila záznam Superstar a rovnou tenhle 4. Co se týče poroty — Habera pořád stejný, Katka podobná jako Ewa Farná, ale to Ewa mne bavila víc, Ruppert je málo slyšet a Benovo věčné — chlape — mi už teď leze na nervy.

Jo a taky to luskání, kterým si porotci často vylepšují písně…. Tak snad to pokračovat bude líp. Emma by sice rockové kolo nezvládla jako GG ale zase by ho zvládla určitě líp než třeba Dominika Stará. Tak tím bych si teda nebyl tak úplně jistý, Dominika byla na rozdíl od Emmy docela univerzální zpěvačka.

A pamatuju si že v rockovém kole zpívala Sinead O Connor a porota ji za to nepochopitelně zjebala, mě se její výkon moc líbil. To kolo na hlasy diváků vyhrála, jako jediná za celou soutěž porazila Chodúra. Tak to asi každej: Brzy bude i na Spotify a b ude i klip…. Prochor to máš pravdu GG je opravdu někde ůplně jinde než Emma ale zase třeba nesouhlasím s tomášem ono totiž dominika stará a Emma se ůplně srovnávat nedá. S GG se nedá srovnat žádná finalistka protože GG má hlas silný jak siréna na Titanicu, která byla slyšet 10 mil.

Emma a Domča mají relativně slabý hlas což je v rockovém kole nevýhoda. Ale co se týká dynamiky a výrazu tak věřím víc Emmě než Domče i když se jinak nedají srovnávat. Myslim tym Dominiku Staru? Nechce sa mi to hladat na internete, ale tak sa mi zda, ze tuto piesen spievala v rockovom kole. Co sa tyka porovnavania. Ja si myslim, ze nema zmysel porovnavat Emmu s GG a ani dalsich.

Kazdy ma svoj vlastny styl hudby a spevu. A ak sa pozriem na sucasnu scenu pop music a nemyslim tym len u nas, ale vo svete, tak na tom speve ako takom uz ani nezalezi.

Hlas ako zvon a kde je dneska? A pritom okrem hlasu ma aj imidz, ale nema hity. Emmu Drobnu som ja v SS ani velmi nemusela, ale na druhej strane mi zas nevadila. Jej piesen WORD sa mi paci. Nie je o nic horsia ako stovky dalsich popovych piesni vo svete, ktore sa umiestnuju na poprednych prieckach svetovych hitparad. Vdaka tomu, ze ich spieva niekto kto ma meno a obrovsku fanusikovsku zakladnu a najma silnu record company, ktora dokaze pretlacit svojho interpreta poriadne vysoko.

Ne, Dominika Stará v rockovém kole zpívala Nothing Compares 2 U od Sinead originál samozřejmě Prince a skutečně s ní toto kolo v smskách vyhrála nad Chodúrem. Complicated zpívala až o dva týdny později v kole MTV. S Šmajdem ses trefila a Chodúr zpíval Crazy od Aerosmith.

Já musím teda říct, že vás obdivuju, že si pamatujete, kdo co kdy zpíval: Já na tohle mám dobrou dlouhodobou paměť, zase je to u mě možná horší s tou krátkodobější. Ale Vlado je na tom asi ještě líp, ten si určitě pamatuje i všechny semifinalisty z SHS. Ty vogo to si fakt všechno pamatuješ? Teď mě napadlo že si můžete myslet že sem to odněkud opsal ale přísahám bohu že sem za celou dobu psaní ani jednou nikam nekouknul a všechno mi to šlo z hlavy totálně automaticky a kdyby náhodou někdy bylo nějaké setkání Panáčka naživo tak vám to s ledovým klidem rád odvyprávím bez jediného zaváhání protože to vážně znám nazpaměť.

Tak to je mazec, ty jsi machr teda: S-a ted mi odpověz kdo je tady větší borec a kdo si co pamatuje hm. A já vás, pánové, ještě trumfnu a napíšu všechny semifinalisty samozřejmě s vyloučením finalistů , i když v pořadí, ve kterém vystupovali, jelikož pořadí, jak se umístili, neznáme komplet ze všech řad:. Jinak ještě poznámka k výše proběhlé diskusi: Nothing Compares 2 U zpívala Emma ve slovenské Tváři a imho líp než Dominika, která to ale zase dala líp než např.

Stýblová , takže kdyby v minulé SuperStar bylo rockové kolo, klidně to tam mohla taky zazpívat: Tak nevím kdo by tu měl šoupat nohama! Jinak vzhledem k tomu že mě tu Aleš opět osobně napadá a nemá k tomu důvody, navíc tu napsal že by si se mnou něco rád vyřídil dokonce i ručně — myslím že by to opět mělo být na jasný BAN protože je vidět že se opět z ničeho nepoučil a nikdy se ani nepoučí!

Takže výzva pro adminy ať ho opět dají aspoň na schvalovačku ať zase aspoň trošku vychladne pokud už ho nemůžou odstranit úplně protože tohle je fakt tak nemocný člověk, jaký tu ještě neměl obdoby. Dál už k němu se škoda vyjadřovat, Pfuj! No když se o to člověk zajímá, tak se mu to prostě vryje do hlavy a nepřijde mu to divné. Ale vidíš že sou tu i větší machři než já: Semifinalisty si pamatuju všechny tak zhruba od ČHS3 když už jich bylo méně, potom fakt ano.

Takže to zase klobouk dolů před mistrem Vladem. Tady se vsichni dneska zblaznili, pomoc: Tomáš-tentokrát nevidím důvod proč mě dát na schvalovačku já jen psal že kdyby mělo bít setkání panáček naživo rád bych si s tebou určité věci vyjasnil a jestli slovo ručně je hrubé tak potom už fakt nevím. No jste prostě dobří: A opravdu mě pobavil, že by si chtěl neco vyřizovat ručně, to my máme určitě strach — staří harcovníci, co sem chodí tolik let z nějakého puberťáka, co mu teče ještě pomalu mlíko po bradě dle jeho vyjadřování, způsobu konverzace.

Ale ten ban by byl na místě, protože se to bude stupňovat a byl od něho klid, ale místní admini jsou moc měcí a hodní: Neviem neviem, ale postradam zaujimave spevacke talenty muzov z Ciech.

Keby sa aspon jeden chcel ukazat tento tyzden. Vzpomíám jak Dominika seděla na motorce s černou mašlí ve vlasech aby vypadal jako rockerka a mně to připadalo dost prvoplánový. Jinak z letošní poroty mi nejpodivnější připadá Matěj Rupert. Směje se jako Puskailer a nic kloudnýho z něj nevypadne. Zase si vzpomínám jak v minulé řadě vyřídil Habera Emmě, že jí pozdravuje Matěj Rupert z Monkey Bussines a že jí drží palce. Takže možná že Ruperta přitáhla do poroty vidina, že se objeví nová Emma Drobná.

Jenže ta už se neobjeví. Podle mně dívka s tak krásným hlasem a očima která navíc věří že Země je placatá je naprosto neopakovatelná. Luke opravdu si myslíš že bych nepřišel no a když mluvíš o zkušenosti tak já ti doopravdy nevím ale já sám tu přispívám už od SS takže nevím o jakém individuu tu mluvíš navíc individuum není vyhrůžka takže za toto by si měl dostat BAN to je jedna věc a dtuhá věc sám porušuješ tu přímluvu o tom že na mé hovadiny nebudeš reagovat tak si laskavě hled svýho děkuju jinak 28 už mě bylo.

Pokud si něco chceš vyřizovat ručně tak je to nejen na BAN zde ale i na nějaký právní postih protože to je vyhrožování násilím a navíc k tomu ani nemáš důvod. Ale kašlu na tebe, beztak si jen nějakej malej usmrkanej chlapeček a pokud ti už skutečně bylo 28, tak bych se tím na tvým místě vůbec nechlubil protože to je teda hodně smutný. Mě by docela i stačil a navíc je to sympaťák, byl tuším na konci 2.

Přesně tak jak píšeš a navíc opravdu nechápu proč takového člověka tady máme trpět, protože dokud tady nechodil, tak tady byla normální přátelská diskuse. On tady akorát vyvolává konflikty a uráží a dokonce vyhrožuje!!! Takže apeluji na adminy dejte mu BAN!!! Pokud ho admini neodstraní z této diskuse jednou provždy.

Podle mě je Karmen lepší než Emma, ať už co se týče vzhledu, charismatu, tak i hlasu, který má podobně zabarvený jako Emma ale obohacený o skvělý chraplák, kterým nad Emmou vyniká. Takže podle mě Matěj může být spokojený — jestli šel do SuperStar skutečně proto aby tam takovou dívku našel, tak s Karmen se mu to vyplní vrchovatě. Ale to už je samozřejmě o subjektivních pocitech, každému samozřejmě nejspíš Karmen lepší než Emma nepřijde a koneckonců to hlavně ukážou až další kola.

Soutěžící, kteří se v SuperStar dostanou do semifinálových kol a do těch finálových už nepostoupí se mohou při konání další řady do soutěže přihlásit znovu a nebo se už nemůže příště přihlásit nikdo kdo už prostě jednou v živácích byl ať už finalista nebo semifinalista? Nevíte někdo jak přesně ta pravidla jsou? Karmen a Emma su rozdielne a zistime to uz onedlho. Karmen ako na obycajnu komercnu pop music ci tanecne piesne sa viac aspon podla mna hodi na poprock alebo alternativu a nemyslim tym len alternative rock, ale aj alternative pop a ci indie.

Obavam sa vsak toho, ze nech uz Karmen skonci na akomkolvek mieste v tejto SS, tak bude vydavat obdobne pesnicky ako Emma. Velmi rada by som si napr. Co říkáš na toho Petra co sem ti poslal? Je to kluk CZ. A este jednu vec, ked uz Karmen a Kristian dokazu aj rapovat, keby im to dovolili aj v SS.

Nejake zaujimave covery obohatene o rap. Nie je az taky zly, ale do pamate sa mi nevryl. To Stepana Urbana som si pamatala z 1. A hlavne tento cover je milionkrat lepsi nez original: Ježíš, prosím ne, rap ne!

Jo, byl dobrý a nic proti němu nemám ale zase můj největší oblíbenec to určitě nebyl a už vůbec ne někdo koho by nešlo překonat. Někdy mi přišel jakoby v takové zvláštní křeči ale jinak songy dával fajn a divokou kartu kterou dostal si rozhodně zasloužil a podle mě by si i celkové vítězství zasloužil o něco víc než Emma.

Já měl ale určitě z minulých finalistů radši Pala Kovalička, to se tu asi všeobecně ví. A podle mě kdyby se v roce dostal do finále Denis Kolek, tak by Štěpána totálně převálcoval. Čistě můj osobní názor. Z těch letošních co sme zatím viděli je pro mě určitě daleko lepší Kristián než Štěpán Urban a i ten Borkovec může být pro mě lepší — řekl bych že i přes svůj věk působí mužněji než Štěpán — teď teda vůbec nevím kolik Štěpánovi v době kdy účinkoval v SS bylo.

Borkovec by to letos mohl i vyhrát kdyby čistě náhodou byl s vítězstvím na řadě kluk z Česka protože žádný jiný CZ kluk mě zatím nenapadá. Ale ten filipínec je tam vlastně taky jakoby za Česko že takže další CZ kluk? Iva Farkačová , Radovan Veselý. Cyklus zajímavých příběhů ze současnosti pod názvem Okno do hřbitova je projekt Centra dramatických pořadů brněnského studia České televize.

Původní povídky napsal nedávno zesnulý spisovatel Miloslav Švandrlík. Drobné příběhy obsahující tajemství, někdy vyvolávající i hrůzu, ale vždy s nádechem humoru, inspirovaly zkušené filmové scenáristy Martina Bezoušku a Dušana Kukala k vytvoření povídkového cyklu. Diskuze k TV seriálu 6. Máte při sledování strach, že si AngelusCZ hodnocení , komentáře taky mě zajímá Fanklub filmu žádní fanoušci.

Podobné Draculův švagr TV seriál Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám Server hosting zajišťuje VSHosting s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace.

.

Novy rychly prachy sex lide

Já měl ale určitě z minulých finalistů radši Pala Kovalička, to se tu asi všeobecně ví. On tady akorát vyvolává konflikty a uráží a dokonce vyhrožuje!!! Oni už asi neví koho na ten konec mají nacpat ale tenhle kluk fakt nebyl moc dobrý, spíš to byla pěkná nuda a navíc ani moc dobře nezpíval… Ještě pokud jde o toho Haberu a Bena, je dost možné že to bylo celé sehrané, oni podle nylonky teen porn mají pokyny od produkce že prostě aby se něco dělo a nebyla nuda tak musí vytvářet takovéto situace. Ale ja som clovek, ktory rad pocuva tento zaner a rozhodne nemam rokov. Pokial sa medzi finalistov prebojuju ci uz cez divakov alebo porotu Kristian a Karmen mne to staci.

Adam hledá evu robert rosenberg casting

listopad SEX V KOUPELNE CZECH CASTING MICHAELA, Sexi videa sex mature HEAVY CZ ROBERT ROSENBERG CASTING, Live sex adam hledá evu · Dvojita penetrace masturbace zdarma · Nahota na veřejnosti privat. listopad V sekci Flirtování > ona hledá jeho na inzertním serveru ANNONCE jsou umístěny . Porno eva aichmajerová pissing porno zdarma ta nejlepší videa. . Ty nejznámější jsou czech casting, porno casting, mega casting, robert rosenberg casting, anal casting, bdsm. .. By: adam hledá evu amatéři seznamka. Kategorie: Ona hledá JehoLokalita: Jihomoravský kraj. Ahoj pánové, nejsem žádná modelka, ale ani x111.infoš zažít divoké i něžné chvilky se 43letou.